Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw.
P. Claes

“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw.

“Vaches dans un paysage panoramique”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche. XIXe siècle.
Dim. 50 x 62 cm
SKU: 2909150129.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #129
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Claes

  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500

Other lots in this auction

  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #204
    P. Claes

    “Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.

    “Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.
    No longer available
    Dim. 90 x 115 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More