Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2004210238.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #528

    Een grote bronzen ijsbeer.

    Un grand ours polaire en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #568
    Hichozan

    Een set van 6 kopjes en schoteltjes van Arita-porselein versierd met figuren. Gemerkt. Edo.

    Un ensemble de 6 tasses et soucoupes en porcelaine Arita décorées de personnages. Marqué. Edo.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 & 13,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #561

    “Koppel”. Twee meerkleurig porseleinen likeurflessen. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur. Zuid-Europees werk.

    Koppel . Deux bouteilles de liqueur en porcelaine multicolores. Marquées en bas. L'une avec cheveu. Travail d'Europe du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #557

    Een gepolychromeerde houten tempelleeuw.

    Un lion de temple en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #518

    Een staande Quan Yin van gepolychromeerd hout.

    Un Guan Yin debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #513

    Een bronzen Ganeshabeeld.

    Une statue en bronze de Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #533

    Een Thaise Boeddha van verguld brons.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #547

    Een bronzen duizendarmige Avalokiteshvara. Op los voetstuk.

    Un Avalokiteshvara en bronze à mille bras. Sur un piédestal détaché.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #478

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en bloesems op beige fond. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et de fleurs sur fond beige. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #610
    Royal Copenhagen

    “Meisje met kat”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille au chat . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #642

    Een paar geajoureerde ronde coupes van Vieux Bruxelles op voet. Eén gerestaureerd.

    Une paire de coupes ronds ajourés du Vieux Bruxelles à pied. Une restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #558
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Javotte”. Een bronzen buste op sokkel van graniet en rood marmer.

    Javotte . Un buste en bronze sur un socle en granit et marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #549

    Een grote kraagvaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un grand vase à col en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #523

    Een uit meerdere delen opgebouwde bronzen Avalokiteshvarabeeld. Op los voetstuk.

    Une statue en bronze d'Avalokiteshvara en plusieurs parties. Sur un piédestal séparé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #605

    Een diepe schaal van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgsheren in het plat, bloemen op de vleugel en perziken op de rand. Onderaan gemerkt.

    Un bol profond en porcelaine chinoise avec un décor multicolore de seigneurs de guerre dans la base, des fleurs sur l'aile et des pêches sur le bord. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #511

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #531

    Een gesculpteerd spekstenen beeld van Shou Xing.

    Une statue en pierre de lard sculptée de Shou Xing.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #684

    “De liefdesverklaring”. Een groep van meerkleurig biscuit.

    La déclaration d'amour . Un groupe de biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #541

    Een zittende Thaise Boeddha van brons op houten sokkel.

    Un Bouddha thaï en bronze assis sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #521

    Een zittende Boeddha van brons. Met kralensnoer van gesculpteerde ivoren schedeltjes. Op losse houten sokkel.

    Un Bouddha en bronze assis. Avec un collier de perles de crânes en ivoire sculptés. Sur une base en bois détachée.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #692
    Lladro & Nao

    “Torero”; “Flamencodanseres” & “Vrouw met kruik bij paellapan”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Allen gemerkt onderaan.

    Torero ; Danseuse de flamenco & Femme avec pichet et poêle à paella . Trois figurines multicolores en porcelaine espagnole. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22, 23 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #517

    Een paar Chinees porseleinen balustervazen met meerkleurige decors.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine avec des décorations multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #612
    RFH Czechoslovakia

    Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.

    Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #142
    Meerhout

    “Avondlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    Paysage du soir avec ferme . Huile sur toile. Signé en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #259
    Omer Van Vosselen

    “Stilleven met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte avec statue de la Vierge Marie . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #176

    Een mahoniehouten tweedeurskast met gesculpteerde versieringen.

    Une armoire à deux portes en acajou avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 197 x 137 x 50,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #105

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten in bloemvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants en forme de fleur d'un poids combiné de + - 0,80 ct.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 850
  • #675

    Een gevarieerd lot bakelieten voorwerpen, waaronder een Flak 88 ‘Zünderbüsche’, een inktstelletje, een bonbonnière van Trois Ponts, een lintmetertje, een kaartendoosje, enz.

    Un lot varié d'articles en bakélite, dont un Flak 88 Zünderbüsche , un jeu d'encres, une bonbonnière Trois Ponts, un mètre ruban, une boîte en carton, etc.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #286

    Een houten bibliotheektrapje met vier laden, afgewerkt met kalfsleer.

    Une échelle de bibliothèque en bois à quatre tiroirs, finie en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #179

    “Herbergtafereel”. Olieverf op paneel. Op te frissen. Vroeg XIXe eeuw.

    Scène d'auberge . Huile sur panneau. A rafraîchir. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 42 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #673

    Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.

    Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #387

    “Dansende jonge vrouw”. Een bronzen beeld op onyxen sokkel.

    Jeune femme dansante . Une statue en bronze sur un socle en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #79
    René Engelen
    Period: 1897 - 1971

    “Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Les bords de l’Escaut . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #153

    “Acrobate”. Een bronzen beeld op marmeren basis naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    Acrobate . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre de Milo. Avec poinçon.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #497

    Grote Chinese porseleinen vaas met een Imari decor.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor Imari.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #107

    Drie vergulde tweearmige messingen appliques in Lodewijk XIV-stijl, waarvan er twee een paar vormen.

    Trois appliques en laiton plaqué or à deux bras de style Louis XIV, dont deux forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 47 & 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More