#69“De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.
"Belgium" Engraving from the 18th century.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 100 / 140 -
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#66Een massief eikenhouten halbank versierd met Godsdienstig tafereel. Engeland, tijdperk Jacobean omstreeks 1700. Met certificaat.
A Solid Oak Hall Bench decorated with a Religious Scene. English Jacobean period, around 1700. Comes with a certificate.No longer availableDim. 112 x 76 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#386Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#731Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.
#256Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#481Een set van 2 handbeschilderde Chinese vazen met drakendecor.
A pair of 2 hand-painted Chinese vases with dragon decoration.No longer availableDim. h 41 Ø30 cmEstimate: € 150 / 200 -
A watercolor painting titled 'Toujours Elle', signed by Jef Vaes 1968.No longer availableDim. h 12 x b 12 cmEstimate: € 60 / 80