#685Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#210Een Vlaams kruis van zilver en 18 karaats geelgouden bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Flemish cross made of silver and 18 karat yellow gold set with old cut diamonds, with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 450 / 500 -
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#218Daum, FranceEen paar kandelaars met twee armen op ongelijke hoogte. Kleurloos kristal. Gemerkt.
A pair of candle holders with two arms at different heights. Colorless crystal. Marked.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#172Jan ImbrechtsPeriod: 1910-1978“Indo-naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Jan Imberechts”, gedateerd 1934.
"Indo-nude". A painting, oil on canvas. Signed "Jan Imberechts", dated 1934.No longer availableDim. 130 x 175 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#524Petrus Van Schendel“Appeleters bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Draag een handtekening links onderaan en met een toeschrijving aan “A. (sic) Van Schendel 1680-1742”.
"Apple Eaters by Candlelight". Oil on panel. Bears a signature in the bottom left corner and attributed to "A.(sic) Van Schendel 1680-1742".No longer availableDim. 27 x 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#21Een vintage camera model Agfa Box in stoffen legertas.
A vintage camera model Agfa Box in a fabric shoulder bag.No longer availableDim. 11 x 13cmEstimate: € 25 / 50