#590Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 400 / 500 -
#661Een ammoniet schijf op staander met een diameter van 25 cm.
An ammonite disc on a stand with a diameter of 25 cm.No longer availableDim. h 57 Ø25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#542Panamarenko“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
"Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#711Een lot Afrikaanse 6 metalen speerpunten en 4 pijlpunten.
A lot of African 6 metal spearheads and 4 arrowheads.No longer availableDim. L: 42-82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#356Een antieke massief houten koffer.
#407Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#278SèvresEen porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
#787Een lot van 3 vintage bureaulampen in metaal waarvan 2 groene en een beige.
A lot of 3 vintage desk lamps in metal, consisting of 2 green lamps and one beige lamp.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Church chair painted grey and with a wicker seat.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30