#635Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#77Een bronzen tafellamp met vogelornament en plantaardige details.
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#109“Landschap met boerderij”. Olieverf op doek.
"Landscape with farm". Oil paint on canvas.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#587Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
Two albums with Belgian first day covers, 186 pieces.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#118Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.
A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.No longer availableDim. +- 33 cmEstimate: € 80 / 140 -
#417Tich Van de BalckEen terra-cotta beeldje van een pater.
#162Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. In Romantisch gesculpteerd kader. Gesigneerd “Anna Cuperus”.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. In a romantically sculpted frame. Signed "Anna Cuperus".No longer availableDim. 66 x 82cmEstimate: € 300 / 400