#61Een Italiaanse piëdestal met bloempot voorzien van vergulde elementen in plaaster.
#529K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#337Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#615Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#704‘Oud vrouwtje’, een pasteltekening gesigneerd Albert Van Dyck.
#11AgfaEen vintage camera, model Agfa Billy met bijhorend lederen tas.
A vintage camera, Agfa Billy model with corresponding leather bag.No longer availableDim. 20 x 10cmEstimate: € 30 / 60 -
#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#283Een Art-nouveau postkaartenboek met daarin een gevarieerd lot van Belgisch Congo, oorlog en kaarten vanuit het gehele land en Nederland, ca 1910-1920.
An Art Nouveau postcard book containing a varied selection from Belgian Congo, including war cards and cards from all over the country and the Netherlands, circa 1910-1920.No longer availableDim. 8 x 30 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#75ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#778Een lot van 3 Afrikaanse houten maskers waarvan 1 met baard.
A lot of 3 African wooden masks, one of which has a beard.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 40