#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
#576NainEen handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
#623Een gedeeltelijk wit met licht blauwe rand porseleinen eetservies. Waaronder: 24 platte en 12 diepe borden, 5 onderschotels van verschillende grote, 1 sauskom, 1 dekselpot, 8 koffiekopjes en 11 onderschoteltjes, melk en suikerpot en 24 dessertborden. Er zijn hier en daar kleine schilfertjes en 1 reserve deksel.
A partially white with light blue rim porcelain dinner set. Including: 24 flat plates and 12 deep plates, 5 different-sized saucers, 1 gravy boat, 1 lidded pot, 8 coffee cups and 11 saucers, milk and sugar pot, and 24 dessert plates. There are some small chips here and there and 1 spare lid.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#137Een Russisch icoon van St. Pieter. 18de eeuws. Ouderdomschade.
A Russian icon of St. Peter. 18th century. Shows signs of aging.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 270 / 350 -
#673Een gesculpteerd houten kistje.
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#320Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. FSI1.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.70 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. FSI1.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#91Ets. VAN DER HEYDEN SAEen apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.No longer availableDim. 43x30x50 cmEstimate: € 150 / 200