#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#563Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#107“Agelgel”. Een Ethiopische herders “Njira” voedseltas uit gevlochten riet en met lederen bekleding. 19e eeuws.
"Agelgel". An Ethiopian herder's "Njira" food bag made of woven reed and leather lining. 19th century.No longer availableDim. 13cm x Ø25cmEstimate: € 300 / 400 -
#558Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#144“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
"Vissershaven". Oil on panel. Bears a signature.No longer availableDim. h 50 x b 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
A bronze sculpted vase with an Asian design. Bottomless on a wooden pedestal.No longer availableDim. 29 x Ø18cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#742Jef VaesEen tekening getiteld ‘ontmoeting en tegemoetkoming’, gesigneerd Jef Vaes.
#322Richard BasseleerMediteraan dorpzicht aan de zee, olieverf op board.
Mediterranean village seascape, oil on board.No longer availableDim. 18.5 x 23.5 cmEstimate: € 25 / 75