#319Edgard FarasijnPeriod: 1858-1938“Boerin op een bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Peasant Woman on a Forest Path". Oil on canvas. Signed on the lower right.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#150Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,22 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
An 18-carat white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.22 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.66 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#426Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
#668Een Chinese stijl gietijzeren ijsemmer.
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#210Een Vlaams kruis van zilver en 18 karaats geelgouden bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A Flemish cross made of silver and 18 karat yellow gold set with old cut diamonds, with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 450 / 500 -
#353Een vintage glaspasta vaas groen gekleurd in de massa met sticker Scailmont uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage glass pasta vase, green color throughout with Scailmont sticker from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 42Estimate: € 40 / 60 -
#118Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.
A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.No longer availableDim. +- 33 cmEstimate: € 80 / 140