#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#460Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale cognac kleurige briljant van +- 0,30 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one central cognac colored brilliant cut diamond of approximately 0.30 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.36 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 650 / 750 -
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#580Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met een centrale druppelvormige saffier van +- 0,24 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with a central drop-shaped sapphire of approximately 0.24 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 550 / 650 -
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120