#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#530Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
A pair of oval amethysts with a total weight of approximately 4.12 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#21Een vintage camera model Agfa Box in stoffen legertas.
A vintage camera model Agfa Box in a fabric shoulder bag.No longer availableDim. 11 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#97Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.
#77Een bronzen tafellamp met vogelornament en plantaardige details.
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#98“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
"Hunting dog with catch". A gilded bronze figurine of a dog with a hare in its mouth.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#452“Damesportret”. Een schilderij, aquarel op papier. Met atelierstempel.
#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
A colored crystal decanter set with 6 glasses by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 200 / 300