#67VictoriaEen porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200 / 220 -
#648Een dekselvaasje van Japans porselein.
#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#327Drageoir en een bowl van kleurloos geslepen kristal.
Drageoir and a bowl of colorless cut crystal.No longer availableDim. H: 15 & 30 cmEstimate: € 40 / 70 -
#281Een lot kunstboeken, bestaande uit; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Kunstschatten.
A lot of art books, consisting of; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Art Treasures.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 150 / 200 -
#362P. Laeremans“Losgeslagen boot” & “Boshuisje”. Een lot van twee tekeningen op papier, onderaan gesigneerd “P. Laeremans”.
#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#697Een groot stuk Amethyst op staander.
A large piece of Amethyst on a stand.No longer availableDim. 22 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#240Een 14 karaats roze gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
A 14 karat rose gold necklace with a pendant in the shape of an archer.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#11AgfaEen vintage camera, model Agfa Billy met bijhorend lederen tas.
A vintage camera, Agfa Billy model with corresponding leather bag.No longer availableDim. 20 x 10cmEstimate: € 30 / 60 -
#791Een bronzen vide-poche met de voorstelling van 2 olifanten, onderaan gesigneerd HK.
A bronze vide-poche depicting 2 elephants, signed HK at the bottom.No longer availableDim. 2 x 25 x 10 cmEstimate: € 30 / 40