Other lots in this auction
-
#437
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350/450 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200/240 -
#549Lode Verhoeven
“Zicht op de Nete”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Vue de la Nethe. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016
“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#527
Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60/80 -
#138Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas, model ‘Souvereign’.
Un sac à main en cuir noir, modèle 'Souvereign'.No longer availableEstimate: € 240/260 -
#414
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#389Vic Estercam
“Stemmige scène”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Scène d'ambiance. Huile sur panneau. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 75x60cmEstimate: € 100/120 -
#98
“Edelhert”. Een bronzen beeld.
Cerf élaphe. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#555
Een buste van Cleopatra van gepolychromeerd plaaster.
Un buste de Cléopâtre en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#78
Een Corpus Christi van fijn gesneden ivoor op kruis van wortelhout.
Un Corpus Christi en ivoire finement sculpté sur une croix en ronce.No longer availableDim. l: 19 cm (christus)Estimate: € 180/240 -
#127
Een zilveren tabaksdoos, datumletter C. Makersmerk H. Bros. Met Engelse keuren.
Une boîte à tabac en argent, date lettre C. Marque de fabricant H. Bros. Avec poinçons anglais.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 50/80