Other lots in this auction
-
#157
Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.No longer availableDim. h 20 x l 20 cmEstimate: € 200/250 -
#27
Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.No longer availableDim. h 52 & 60 cmEstimate: € 50/60 -
#25
Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.
A lot of 5 small silver objects including a pen/letter opener, a needle case and others. Total weight 27.7 grams.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#23Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland
Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
Two decorative candlesticks and a vase. Marked.No longer availableDim. h: 26,5 & 36,5 cmEstimate: € 40/60 -
#616
Een wit en zwart marmeren zuil.
Column in white and black marble.No longer availableDim. 60 x Ø28cmEstimate: € 120/180 -
#552
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
Chandelier with six lights and satin glass shades.No longer availableDim. 32 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#103Limousin
“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
“Hunting scene with antelopes.” Statue of zamak on a green and white marble base.No longer availableDim. 36, 5 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#635
Twee glazen vaasjes, groen gekleurd in de massa en gemerkt D’Avesnes.
Two glass vases, colored green in the mass and marked D'Avesnes.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 60/90 -
#491Betty Wachsstock
Een bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.No longer availableDim. 22 x 51 x 25 cmEstimate: € 250/350 -
#358Karlsbader
Een porseleinen mokkaservies. Compleet voor 6 personen.
A porcelain mocha service. Complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#189
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#11
“De harpspeelster.” Polychroom porselein met vergulde accenten. Italiaans werk. Gesigneerd.
"The harp player." Polychrome porcelain with gilded accents. Italian work. Signed.No longer availableDim. 31 x 37 x 30 cmEstimate: € 65/80