Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Roos van smeedijzer, toegeschreven aan Lode Van Boeckel.

Roos van smeedijzer, toegeschreven aan Louis Van Boeckel.

Une rose en fer forgé, attribué à Loeis Van Boeckel.
Dim. L. 30 cm
SKU: 2708190469.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #469
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #825
    Steiff

    Drie pluchen dieren. Een beer, een ezel en een zeehond. Gemerkt

    Trois animaux en peluche: un ours, un âne et phoque. Marques.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #609
    Van der Elst

    “Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    “Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #530

    Een kleine mahoniehouten secretaire op tapse poten. Onderaan twee laden onder een uitschuifbaar werkblad en bovenaan drie kleine laden onder een compartiment met roldeurtjes.

    Un petit secrétaire en acajou à pieds gaines. Deux tiroirs sous la tablette coulissante en dessous et au dessus trois petits tiroirs sous un compartiment à porte roulante.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm b: 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #106

    Een klein bureautje in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en een kalfslederen blad.

    Un petit bureau style Louis XVI à trois tiroirs et une tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #717

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, een mandje, een schaal en een grote vaas. De vaas met randschilfers.

    Un lot de cristal taillé incolore, comprenant une carafe, un panier, un plat et un grand vase. Vase avec éclats.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #513

    Twee vroeg XIXe eeuwse borden van Imariporselein (een restauratie). We voegen er een recenter Imari schoteltje aan toe.

    Deux assiettes en porcelaine Imari du début du XIXème siècle (une restauration). Nous ajoutons un petit plat Imari plus récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #776
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 192 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #854

    Een zwartgepatineerd houten kistje.

    Petit coffret en bois à patine noire.
    No longer available
    Dim. 27 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een wandjardinière in de vorm van een mannenhoofd, een tabakspot in de vorm van een karakterkop en een XIXe eeuwse puddingtulband.

    Un lot de faïence polychrome, comprenant une jardinière sous forme de tête d’homme, un pot à tabac sous forme de tête de caractère et un tulband du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 17 cm; Ø: 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #476

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #686
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 190 x 125 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #726
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 234 x 252 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More