Other lots by Barbie
-
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#564Barbie
Great eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#574Barbie
Special edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Édition spéciale Happy holidays 1997. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Joyeuses Fêtes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#634Barbie
Wedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Jour du mariage. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#594Barbie
Great era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Great era, dame médiévale. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#584Barbie
Great eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#614Barbie
Promenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Promenade dans le parc. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#524Barbie
My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
My Fair Lady. Eliza Doolittle. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#604Barbie
40e verjaardag. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
40e anniversaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#504Barbie
The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#514Barbie
The flamingo. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le flamant. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#494Barbie
Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#474Barbie
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#484Barbie
Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#454Barbie
Marilyn Monroe The seven year itch. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe. Sept ans de réflexion. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#464Barbie
Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#434Barbie
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#444Barbie
Marilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe, Les gentlemen préfèrent les blondes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#414Barbie
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#496Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100/120 -
#15
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18K serties de diamants d'un poids combiné de 0,10 ct.No longer availableDim. 0,66 gEstimate: € 180/250 -
#68
Een “Sawyer’s View-Master” De Luxe Projector, model N12 projector in originele doos met handleiding. Bijgevoegd +/- 11 beeldschijven vanaf de jaren ‘40 in (beschadigde) doos van het merk.
Un projecteur de luxe Sawyer's View-Master, projecteur modèle N12 dans sa boîte d'origine avec manuel. Ajout de +/- 11 disques d'image des années 1940 dans la boîte (endommagée) de la marque.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#54Josée Melsen
Een gans. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Une oie. Huile sur papier. Signée au crayon.No longer availableDim. 72 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#216
Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320/380 -
#106Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 250/400 -
#226
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#206
Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.
Une paire de piédestaux Art Déco en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 80 x 40 x 4 cmEstimate: € 260/280 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000
“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250/350 -
#372Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“September 1992”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Septembre 1992. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#517
“Abstract”. Pen op papier. Draagt signatuur.
Composition abstraite. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 150/200 -
#1
Een lot diertjes van verzilverd metaal, bestaande uit twee fazanten, een haan en een peper- en zoutstelletje in de vorm van een paar eekhoorntjes op een stronk.
Ensemble d'animaux en métal argenté, composé de deux faisans, d'un coq et d'une salière et poivrière en forme de paire d'écureuils sur une souche.No longer availableEstimate: € 60/80