Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.
Maurits Bilcke

“Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.

"Rock in the surf". An ink drawing, signed and dated 1949.
Dim. 25 x 54 cm
SKU: 0703230584.
Categories: Papier, Tekening.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #584
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Bilcke

  • #369
    Maurits Bilcke

    “Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.

    “Gardens”. An ink drawing. Signed and dated 2-2-1944.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #32
    Maurits Bilcke

    “Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.

    "Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #644
    Maurits Bilcke

    “Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.

    "Lino C". A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #634
    Maurits Bilcke

    Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #624
    Maurits Bilcke

    “De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.

    “The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More