Similar lots by type
-
#19Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#299
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#322Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Le géant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Le géant". Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 45,5 x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#434Ronald Brooks KitajPeriod: 1932 - 2007
“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
"Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 350/550 -
#329Maurits LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
"Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#69Anto DiezPeriod: 1914 - 1992
“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/50 buiten de plaat.
« Paysanne itinérante ». Une gravure. Signée et numérotée 30/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 47 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#294Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.
« Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 61 x 48 cmEstimate: € 35/40 -
#519
“Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.
"Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 220/240 -
#319Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 50/70 -
#454
“Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.
« Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.No longer availableDim. 67 x 54 cmEstimate: € 260/300 -
#324Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Détresse”. Een lithografie”. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Détresse". Une lithographie ». Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 45 x 27,5 cmEstimate: € 50/70 -
#564Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 1/2 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 27,5 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#479
“Marilyn”. Een zeefdruk naar het werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
« Marilyn ». Une sérigraphie d'après l'oeuvre d'Andy Warhol. Édition du Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130/150 -
#224Joz. De Swerts
Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.
Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 60/80 -
#9Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35/50 -
#304Jos De Swerts
“De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.
"Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 25/35 -
#44Roger Hebbelinck
“Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.
« Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 50/75 -
#592Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois de couleur aquarelle. Signée et numérotée 7/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#292Jos De Swerts
“Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
« Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 35/45 -
#314Michel De GoeyePeriod: 1900 - 1958
“Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
"Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 35/45 -
#29Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#474Janet TrebyPeriod: °1955
“Elysias days”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
"Les jours d'Elysia". Une sérigraphie. Signée et numérotée 149/385 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 52 x 81 cmEstimate: € 120/140 -
#639Edgard TytgatPeriod: 1879 - 1957
“Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
"Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.No longer availableDim. 39 x 41 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#399
“Kleurrijk abstract met bloemen.” Gemengde techniek op papier, op paneel.
"Abstrait coloré avec des fleurs." Technique mixte sur papier, sur panneau.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 220/280 -
#202
Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.
Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.No longer availableDim. 98 x 108 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#223
Een milieu-de-table van verzilverd metaal ùet glazen recipiënt.
Une table écologique en métal argenté avec un récipient en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/140 -
#560
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 1,16 ct. EVVS1.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 ct serties d'un diamant de +- 1,16 ct EVVS1.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 1250/1350 -
#435
Een designschaal van meerkleurig glas.
Un bol design en verre multicolore.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#578
Een vaas van groen Muranoglas met gouden inclusies.
Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/75 -
#483
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954
“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.
Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.No longer availableDim. 146 x 92 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#347
Een lot van zeven boeken:- “Weltkulturen und moderne Kunst”. - “Art Islamique”- “Archéologie à Bruxelles - Au quartier des Riches-Claires de la Priemspoort au couvent”- “Art Lamaïque”.- “Het Oosterse tapijt”- “Hedendaagse wandtapijten in België”.- “Les Azteques - Trésors du Mexique Ancien”
Lot de sept livres : - « Weltkulturen und moderne Kunst ». - « Art Islamique » - « Archéologie à Bruxelles - Au quartier des Riches-Claires de la Priemspoort au couvent » - « Art Lamaïque ». - « La Tapisserie Orientale » - « Les Tapisseries Contemporaines en Belgique ». - « Les Aztèques - Trésors du Mexique Ancien »No longer availableEstimate: € 40/60 -
#408
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#459
Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100/120