Similar lots by type
-
#502“Nana rose et baigneur brun”. Een zeefdruk van een werk van Niki de Saint Phalle. Uitgegeven door Flammarion 4, Parijs. Genummerd 639/2500. 1999.
”Nana rose et baigneur brun”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Niki de Saint Phalle. Ed. Flammarion 4, Paris. Numérotée 639/2500. 1999.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#724Christ MichielsPeriod: °1939“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59M Langaskens‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#494Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996“Meisjes met katten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 63/275.
”Jeunes filles et chats”. Une lithographie. Signée et numérotée 63/275.No longer availableDim. 39,5 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#482Christian Straetling“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#319Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#54“Arbeiders met trekpaarden op een werf”. Een ets. Niet gesigneerd.
”Ouvriers et chevaux de trait au chantier”. Une eau-forte. Non-signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#732Anto Diez“Ellende van de wereld”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La misère du monde”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#359Drie grafische werken:- “Kathedraal te Reims” - Een ets van Paul Mansard. 22 x 16 cm- “Mechelen” - Een lithografie naar Samuel Prout. 27 x 42 cm- “Moeder en kind”. Een lithografie, genummerd 15/30. 41 x 28 cm
Trois oeuvres graphiques:- “La cathédrale de Reims” - Une eau-forte par Paul Mansard. 22 x 16 cm- “Malines” - Une lithographie par Samuel Prout. 27 x 42 cm- “Mère et enfant”. Une lithographie, numérotée 15/30. 41 x 28 cm.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#504Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Compositie met naakt en cello”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/99 buiten de plaat.
”Composition, nu et violoncelle”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/99 hors planche.No longer availableDim. 77,5 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#342“Melchisedech reikt Melchior brood en wijn”. & “De verrijzenis van Christus”. Twee oude gravures. De eerste van Hans Witdonck (leerling van Vorsterman) naar Rubens, de tweede van Drevet naar Andray.
”Melchisédech tent du pain et du vin à Melchior” & “La Résurrection du Christ”. Deux anciennes gravures. Le premier par Hans Witdonck ( élève de Vorsterman) d’après Rubens, le deuxième par Drevet d’après Andray.No longer availableDim. 40,5 x 46 cm & 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 57/100.
”Vieille fermette”. Une eau-forte. Signée et numérotée 57/100.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#382Een houtgravure met boerentafereel. Gemerkt 2/15 en getekend Alphonse Mora.
Une gravure sur bois représentant une scène de fermiers. Marquée 2/15 et signée Alphonse Mora.No longer availableDim. 40 X 29 cmEstimate: € 26 / 30 -
#254Maurice Langaskens“Cieux chargés”. Een ets, genummerd 57/200 en gesigneerd buiten de plaat.
“Cieux chargés”. Une eau-forte, numérotée 57/200 et signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#419Sebregts“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#686Een Engelse lage tafel met twee klapbladen.
Une table basse anglaise à deux abattants.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 30 / 50 -
#430Een lot geslepen blauw Boheems kristal, bestaande uit een bolle vaas, een kelkvaas, een coupe op voet, een vaas op voet, een bonbonnière, een mandje en een fruitschaal.
Un lot de cristal de Bohème bleu taillé, comprenant un vase sphérique, un vase calice, une coupe sur pied, un vase sur pied, une bonbonnière, un panier et une coupe à fruits.No longer availableDim. h: 8 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#76Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.
Une coiffeuse en bois de placage acajou avec miroir dans la tablette rabattable.No longer availableDim. 74 x 61 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .
Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 750 / 900 -
#433Doosje van Chinese lak met vergulde versiering.
Petite boîte , laque chinoise et décorations dorées.No longer availableDim. 17,5 x 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#766YahyaliEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 87Estimate: € 40 / 60 -
#356Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een pear shaped diamant.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant en forme de poire.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#380Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#241“Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.
”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et saphirs ayant un poids total de ±2,40 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#150Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale intense tanzaniet van ± 3 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une tanzanite intensive centrale de ± 3 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 1800 / 2000

