Other lots in this auction
-
#489
“Compositie” . Houtskool. Draagt handtekening: Kurt Lewy.
“Composition”. Fusain. Porte une signature: Kurt Lewy.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#295
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#93Royal Dux
Een kleine sierjardinière van deels verguld porselein, versierd met een meisje met mand en een vogel. Onderaan gemerkt. Tijdperk art nouveau.
Une petite jardinière partiellement en porcelaine dorée, décorée d’une jeune fille avec un panier et un oiseau. Marque sous la base. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Royal Dux
“De druivenoogst”. Een beeld van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.
”La récolte de raisin”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1
Een siervaas van meerkleurig porselein, getooid met een haan en een slak (letsel aan de kam) en een inktpot met een liggende windhond op het deksel.
Un vase en porcelaine polychrome, décoration d’un coq (dégât) et d’un escargot, ainsi qu’un encrier avec un lévrier couché sur le couvercle.No longer availableDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 60 / 90 -
#497
Een antiek parasolletje met bovenaan fijn gesculpteerde motieven. sStof versleten. XIXe eeuw.
Un parasol antique, le dessus de motifs finement sculptés. Tissu usuré. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 30 / 50 -
#227Delvaux
Een handtas van donkerbruin leder. In draagtas.
Un sac à main en cuir brun. Dans un sac de protection.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#707
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Une lanterne de vestibule en laiton et une coupe en verre satiné.No longer availableDim. hoogte bol: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#872
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#807
Een bronzen doos in de vorm van een eend. Chinees werk.
Une boîte en bronze sous forme d’un canard. Travail chinois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Royal Zuid-Holland
Een bolle designvaas van Gouds aardewerk naar ontwerp van Amp Smit (1903 - 1976). 1929.
Un vase Design sphérique en faïence de Gouda, d’après Amp Smit (1903-1976). 1929.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Frans Van DammePeriod: 1858 - 1925
“Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120 / 200