Similar lots by type
-
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180/240 -
#684Joan Delamare AtanasiuPeriod: 1955-2015
Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Six églomisés divers des années 90.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 100/160 -
#611
“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#625
“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#160
Samengestelde eetkamer in notenhout.
Une salle à manger en bois de noyer, composée de meubles de différents styles.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/260 -
#662Slivicca (?)
“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#659
“Hoeve te Broechem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Broechem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#552
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#435J. De Pré
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm -
#639
“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#614
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#254C. Ceurremans
“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#593
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#642
“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#617
“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120/180 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600/800 -
#722Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#554Koch
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#608
“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220/260 -
#624
“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#216
Een eikenhouten Lodewijk XV garderobe met twee gemoulureerde deuren. Einde XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Louis XV en chêne avec deux portes moulurées. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 198 x 135 x 58 cmEstimate: € 200/400 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#108
Een art deco doos met inleg en een verguld decor.
Boîte art déco incrustée et à décor doré.No longer availableDim. b: 18,5 cmEstimate: € 46/50 -
#576
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#437
Grote vaas van Booms glas. Gesigneerd F. Merlin.
Grand vase en verre de Boom signé F. Merlin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50/80 -
#377
Een paar vuurbokken en een paar kandelaars van geel koper.
Paire de chenets et paire de candélabres en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 40 & 42 cmEstimate: € 120/200 -
#388
Een lot van vier verschillende waterketels van rood koper.
Lot de quatre bouilloires en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#522Schäffenacker, Ulm
“Twee paarden”. Tegel van aardewerk. Achteraan gemerkt en vooraan gesigneerd.
“Deux chevaux”. Carreau en faïence. Marque au verso et signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#471Leenknegt
Een glaspasta vaas. Gesigneerd.
Un vase en pâte de verre. Signé.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#348
Een wandplaquette van meerkleurig en verguld porselein met een voorstelling van een romantisch koppel in hoogreliëf.
Une plaquette murale en porcelaine polychrome et dorée représentant un couple romantique en relief.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#761
Een recente houten staande klok. Met sleutel.
Horloge de vestibule récente. Avec clé.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 120/180 -
#277
“De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le penseur éternel”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#458
Een klein vaasje van Koreaans porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine coréenne à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#454
Een piedestal van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Un piédestal en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120/200