Similar lots by type
-
#188
“Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.
“Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 180/240 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50 -
#669
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/45 -
#187
Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150/200 -
#177
“Lopende panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Panthère en mouvement”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 280/320 -
#197
“Baviaan”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Babouin”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/2000 -
#171
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 140/180 -
#221
“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#654Luc VerleePeriod: °1939
“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
“Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#701
“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#257
“De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#168
Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.
Deux porteurs d’eau en bronze patiné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180/240 -
#234
“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80/120 -
#590Lancôme en Lauren Davana
Twee vaporisators eau de toilette van telkens 75 ml, een body lotion en een mousse de parfum een kader en een doos met staaltjes.
Deux flacons d’eau de toilette vaporisateurs de 75 ml, une lotion pour le corps et une mousse de parfum ainsi qu’une boîte d’échantillons.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#208
Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400/1600 -
#191
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 750/1000 -
#150
“Strijd tot de dood”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Combat jusqu’à la mort”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200 -
#247
Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#158
Een bruingepatineerd bronzen beeldje in de vorm van een jonge vrouw in art deco-stijl.
Une statuette en bronze patiné brun représentant une jeune femme de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#157
“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600/800 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#62Georges HiguetPeriod: 1892 - 1956
“Oosters figuur”. Een ets. Waarschijnlijk een artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd 1929 binnen de plaat.
“Personnage oriental”. Eau-forte. Probablement épreuve d’artiste. Signée et datée 1929 dans la planche.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#629
Een aardewerken fontein met bekken gedecoreerd in de stijl van Faenza, op een houten onderstel. We voegen er een wandvaasje van Rouen aan toe (hersteld).
Fontaine et cuvette en faïence polychrome à décor dans le goût italien, montées sur une planche murale en bois. Nous ajoutons un petit vase cornet mural (réparé).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#463
Een gesculpteerd houten beeldje. Luba, Congo.
Une statue en bois sculptée. Luba, Congo.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#116
Een eikenhouten art nouveau etagère met onderaan een deurtje en met een lade in de gordel. Sober versierd in arts and craftsstijl met ebbenhouten vierhoekjes. Meubelmakerij Demets, begin XXste eeuw.
Meuble d’appoint formant étagère en chêne. Le bas à une porte , le haut à un tiroir en ceinture. Sobrement décoré dans le goût de l’arts and crafts aux losanges en ébène. Manufacture Demets, début du XXe siècle.No longer availableDim. 98 x 119 cmEstimate: € 100/160 -
#738
Een paar zuilen van rood marmer en geel koper
Deux colonnes en marbre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 400/500 -
#710
Een rond nachtkastje in Empirestijl met één deur en een marmeren blad
Une table de chevet ronde style Empire à une porte et tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#611
“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#408Cristal de Lorraine
Een champagne-emmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#635
Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#716
Een mooie grote Kelim met horizontale banen.
Beau et grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 323 x 166 cmEstimate: € 120/200