Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.
“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.
“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.
“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.
“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.
“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.
Paul Philippe
Period: 1870-1930

“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.

"Russian Dancer", Art Deco bronze sculpture of a dancing lady on a stone base, signed "P.Philippe".
Dim. 54cm
SKU: 0703230163.
Category: Brons.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #208
    G Hendrickx - Ciseleur

    Een bronzen, gesculptuurd beeldje van opsinjoorke op eenstoel met opschrift vooraan “OP-SIGNOOR!!”. Achteraan “K. Denckens 1943”, vermoedelijk aandenken, gericht aan Koninklijke Postzegelkring Karel Denckens Mechelen, gesigneerd door “G Hendrickx Ciseleur”.

    A bronze, sculpted figurine of a drunkard on a chair with the inscription on the front "OP-SIGNOOR!!". Back "K. Denckens 1943”, presumably memento, addressed to Koninklijke Stampkring Karel Denckens Mechelen, signed by “G Hendrickx Ciseleur”.
    No longer available
    Dim. 22 x 14cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #498
    Zun

    Een Chinees brons gesculpteerde “Zun” vaas. Op houten sokkel, met diverse sculpturen afgebeeld en drakenhoofden als oren.

    A Chinese bronze sculpted "Zun" vase. On a wooden base, with various sculptures depicted and dragon heads for ears.
    No longer available
    Dim. 36 x 20cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #143
    Edouard Henri Delesalle

    “Tambourine Girl” . Art Deco gepatineerd bronzen sculptuur van dansende vrouw met tamboerijn op marmeren voet, signatuur : Delesalle

    "Tambourine Girl". Art Deco patinated bronze sculpture of a dancing woman with tambourine on a marble base, signature Delesalle at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #197
    Henri Levasseur

    “Femme à la rose”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesigneerd “Henri Levasseur”.

    "Femme à la rose", sculptured in patinated bronze, signed "Henri Levasseur".
    No longer available
    Dim. 66cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #507

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #508
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met grote draak op deksel en diverse zeedieren afgebeeld. Op houten sokkel en gesteund door 3 visvormige poten. 19/20e eeuw. Kleine barst onderin ketel door verweer.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with a large dragon on the lid and various sea creatures depicted. On a wooden base and supported by 3 fish-shaped legs. 19/20th century. Small crack at the bottom of the bowl due to weathering.
    No longer available
    Dim. 46 x 28cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #468

    Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.

    A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #463

    Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.

    A bronze sculpture of a snake charmer.
    No longer available
    Dim. h 34cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #108
    Edmond Levêque
    Period: 1814-1864

    “Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.

    “Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #639

    Een uit kunstbrons gesculpteerd beeldje van Simhanada Lokeshvara. Met drietand, het gebrul van de leeuw.

    An zamac sculpture of Simhanada Lokeshvara. With trident, the lion's roar.
    No longer available
    Dim. 22 x 18cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #75

    Een vintage tafellamp in kunstbrons. Gesimuleerde olielamp met geel wit glazen lampenkap. 3 poten en center met gesculpteerd reliëf en dameshoofden afgebeeld.

    A vintage table lamp in zamac. Simulated oil lamp with yellow and white glass lampshade. 3 legs and center with sculptured relief and ladies' heads.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø26cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.

    A bronze sculpture of a naked lady looking at her foot, after Degas.
    No longer available
    Dim. h 43cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #133
    Roger Paul Bloche
    Period: 1865-1943

    “Le Froid”, bronzen beeld van koppel in de koude, gesigneerd onderaan “P. Roger Bloche”.

    "Le Froid", bronze sculpture of a couple in the cold, signed at the bottom "P. Roger Bloche”.
    No longer available
    Dim. 34cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #211

    Een bronzen Italiaanse Imperial klok, binnenin gemarkeerd “Brevettato”. FHS Germany uurwerk met dubbele belslag. Divers gesculpteerd reliëf met bovenaan koppel in omhelzing. Vermoedelijk kunstgieterij “Fonderia Artistica”.

    A bronze Italian Imperial clock, marked "Brevettato" inside. FHS Germany movement with double bell strike. Diverse sculpted relief with a couple in an embrace at the top. Presumably art foundry “Fonderia Artistica”.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 36cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #471

    Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.

    Bronze sculpture of a Jaguar, after Bugatti.
    No longer available
    Dim. h 19cm b 48cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #223

    Een Art Nouveau bronzen jardinière, versierd met damesbustes, hoofden en bloemen.

    An Art Nouveau bronze jardinière, decorated with female busts, heads and flowers.
    No longer available
    Dim. 18 x 49cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #117
    Henri Godet
    Period: 1863 - 1937

    “Poesie” vooraan getiteld, bronzen borstbeeldje, gesigneerd achteraan “Henri Godet” met stempel “Societé des bronzes de Paris”, op marmer voet.

    Titled "Poesie" on the front, bronze bust, signed on the back "Henri Godet" with stamp "Societé des bronzes de Paris", on a marble base.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #488
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #177
    Henri Désiré Gauquié
    Period: 1858-1927

    “Fac et Spera”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesign “Henri Gauquié”, gieterijstempel.

    “Fac et Spera”, sculptured in patinated bronze, signed “Henri Gauquié”, foundry stamp.
    No longer available
    Dim. 61cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #657

    Een bronzen siervaas in empirestijl. Divers gesculpteerd met mythische hoofden in reliëf en handvat.

    A bronze decorative vase in Empire style. Variously sculpted with mythical heads in relief and handle.
    No longer available
    Dim. H: 45 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #612

    Een paar brons gesculpteerde draken kandelaars, vermoedelijk Chinese herkomst.

    A pair of bronze carved dragon candlesticks, presumably of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. 20 x 17,5cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #157
    Halfdan Herzberg
    Period: 1857-1890

    “Le Siffleur” gepatineerd bronzen sculptuur van fluitende jongeman, gesigneerd “Herzberg” aan voet, 1889.

    "Le Siffleur" patinated bronze sculpture of a young man whistling, signed "Herzberg" on the foot, 1889.
    No longer available
    Dim. 50cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #69
    P. Mossay

    “Dreef in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘52.

    “Green lane in fall.” Oil on canvas. Signed. Dated '52.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344

    Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.

    A German apple clock with hand-painted dial.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #504
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #145

    Een Reservistenpijp met pijpenkop van porselein met opschrift “Grüss aus Troppau”. Porseleinen vochtsluis versierd met bloemen. Gebeeldhouwde houten steel, halverwege met een porseleinen tussenstuk versierd met een ruiter. Naar boven toe twee schuiven hertshoorn en hoger een blauw en geel metalen vaandel. Hoornen mondstuk, flexibel gedeelte te herstellen. Metalen deksel.

    A Reservist pipe with a porcelain bowl with the inscription "Grüss aus Troppau". Porcelain moisture lock decorated with flowers. Carved wooden handle, halfway with a porcelain spacer decorated with a rider. To the top two slides of stag horn and above a blue and yellow metal banner. Horn mouthpiece, flexible part to restore. Metal lid.
    No longer available
    Dim. L: 100 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #681
    Val Saint-Lambert

    Een vierkante coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa.

    A square coupe of cut crystal, partly coloured blue in the mass.
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.

    Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.
    No longer available
    Dim. b47cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #222
    Idsidore Verheyden
    Period: 1846 - 1905

    “Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Cows by the River". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #577

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.
    No longer available
    Dim. 21cm x Ø10cm
    Estimate: € 45 / 70
  • #606

    Handgeknoopt Afghaans tapijt.

    Hand-knotted Afghan carpet.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #308

    Lot stripverhalen. Marc Sleen, Nero & Co (10 albums), evenals De Lustige Kapoentjes, Kapoentjesalbum 57 en 94, Buth, Hurrey... 27 stuks, erge slijtage.

    Lot of comic strips. Marc Sleen, Nero & Co (10 albums), as well as De Lustige Kapoentjes, Kapoentjesalbum 57 and 94, Buth, Hurrey... 27 pieces, severe wear.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #309
    Johan Janssens

    “Lookbollen”, schilderij olieverf op paneel, met afgebeeld 5 lookbollen, gesigneerd onderaan “Joh Janssens”.

    “Look bulbs”, painting oil on panel, with 5 garlic bulbs depicted, signed at the bottom “Joh Janssens”.
    No longer available
    Dim. 23 x 33cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #18
    Goebel

    “Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit, ontworpen door Maria Innocentia Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 96.

    Gretel. A figurine of multi-coloured biscuit, designed by Maria Innocentia Hummel. Marked and numbered 96 on the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More