#411
Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
#375
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct VS.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 900/1000 -
#614Philips
Een oude staande radio in kast van metaal en bakeliet.
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#628
Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#301
Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.
#605
#193
Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
#483
#180
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. GH.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct. G/H.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1300/1400 -
#697
#512
“Geometricology”. Acryl op board. Draagt monongram ‘M ‘64.’ rechts boven.
“Geometricology”. Acryl sur carton. Porte un monogramme M46 en haut à droite.No longer availableDim. 30,8 x 21,9 cmEstimate: € 200/300