Other lots in this auction
-
#495Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#113Een lot zilver bestaande uit 12 oestervorkjes, keuren van Stellamans, 8 oestervorkjes met Franse keuren 2de gehalte en vier stuks voorsnijbestek met o.m. keuren voor 800/1000.
Un lot d'argent composé de 12 fourchettes à huîtres, poinçons de Stellamans, 8 fourchettes à huîtres poinçonnées françaises, deuxième titre et quatre couverts de prédécoupe poinçonnés 800/1000.No longer availableDim. 400 g vorkjesEstimate: € 50 / 80 -
#448Els Van AsscheEen bolle designvaas van gepolychromeerd aardewerk. Onderaan gemonogrammeerd.
Un vase design rond en faïence polychrome. Monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.
Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 18,10 gEstimate: € 500 / 600 -
#404Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#226Een sobere zevendagenkast met metalen trekkers.
Un semainier sobre aux anses en métal.No longer availableDim. 140 x 65 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#394“Gezichten”. Olieverf op doek. In de stijl van Cobra.
“Visages”. Huile sur toile. Dans le style de Cobra.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#238“Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.
Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#275Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de diamants taille ancienne et de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 2,37gEstimate: € 450 / 550 -
#633Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van diverse personages. Stempel onderaan.
Un pot de gingembre en porcelaine de Chine décoré de divers caractères. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#433Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.
Personnage à la tête amovible. Poterie. Attribué à Johan Lewi.No longer availableDim. H. 34,5 cmEstimate: € 50 / 70




