Other lots in this auction
-
#510TelefunkenEen oude radio in bakelieten kast. Type 33W:E. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio en bakelite. Type 33W:R. Année 1930.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#341Een art deco vaas van Limogesporselein. Gemerkt. K5.
Vase art déco en porcelaine de Limoges. Marque K5.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 55 / 65 -
#44Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Stadsgezicht te Mechelen”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de la ville de Malines”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#393Een dubbele kandelaar met handvat in de vorm van barokke dolfijnen van zilver en parfumflesje van geslepen kleurloos kristal met een zilveren dopje. Beide met Belgische importkeur. XIXe eeuw.
Double candélabre à anse en forme de dauphins baroques en argent. Ainsi qu’un flacon à parfum en cristal taillé incolore avec bouchon en argent. Les deux avec poinçon d’importation belge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#463Een lot gesculpteerd ivoor uit de eerste helft van de XXe eeuw, bestaande uit drie vaasjes, twee beeldjes, twee servetringen en een halssnoer.
Lot d’ivoires sculptés de la première moitié du XXe siècle comprenant trois petits vases, deux statuettes, deux anneaux à serviettes et un collier.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#702“Geisha met ritueel gewaad”. Een Japanse houtsnede. Getekend in de plaat.
“Geisha à la robe rituelle”. Gravure sur bois japonaise. Signée dans la planche.No longer availableDim. 37 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#116Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#120VendomeEen horloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 23,15 gEstimate: € 350 / 450 -
#16Een paar zuiltjes van geaderd roze, wit en zwart marmer.
Paire de colonnettes en marbre veiné rose et blanc et noir.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#743Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#501Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose pleine page decor van talrijke personages in interieurs en landschappen. Oren in de vorm van gestileerde draken in groen en geel. Schilfers aan de bovenrand. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des paysages et des intérieurs. Anses en forme de dragons stylisés en vert et jaune. Canton, début XXe siècle. Eclats au bord supérieur.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200


