Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Russische icoon met centraal de Verrijzenis van Christus met daarrond het leven van Maria. XIXe eeuw.

Russische icoon met centraal de Verrijzenis van Christus met daar rond het leven van Maria. XIXe eeuw.

Icône russe représentant la vie de Marie entourant la Résurrection du Christ. XIXe siècle.
Dim. 54 x 47,5 cm
SKU: 1003200112.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #112
Estimate: € 600 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #322

    “Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.

    “Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 55,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #536

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.

    Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 104 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #307

    Verzilverd metalen bestek, Lodewijk XV-stijl. Voor 12 personen (1 gebakvorkje ontbreekt). In ménagère. Gemerkt Silver 100.

    Couvert en métal argenté de style Louis XV. Pour 12 personnes (une petite fourchette à dessert manque). Dans une ménagère. Marque “Silver 100”.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #204
    Jean-Jacques Lagrennée

    “Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.

    “Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #318
    Alfons Strybol
    Period: 1927 - 2005

    “Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.

    Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #261

    Een liggende dame in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig en verguld porselein. Kleine schade aan de jurk.

    Femme couchée du XVIIIe siècle en porcelaine polychrome et dorée. Petit dégât à la jupe.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #477

    Konica analoog fototoestel met diverse lenzen. In tas.

    Appareil de photographie analogue Konica. Avec plusieurs lentilles. Dans un sac.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #670
    Ligne Roset

    Een verstelbare designbank uit de jaren ‘90. Naar ontwerp van Christian Werner.

    Canapé design “Prado” des années ‘90, réglable. D’après un modèle de Christian Werner.
    No longer available
    Dim. 80 x 170 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #71

    Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.

    Lot de boîtes diverses en bois et en métal. On ajoute une corne à poudre en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #189
    V. Plaquet

    “Portret van François Claude Theremin.” Olieverf op doek. Vroeg XIXde eeuw.

    “Portrait de François Claude Theremin”. Huile sur toile. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #444

    Een grote pop van papier mâché, met open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt Made in Belgium. Evenals twee kleinere poppen, één met porseleinen hoofd de andere in kunststof. Zonder merk.

    Grande poupée en papier mâché, bouche ouverte et yeux dormant en état de marche. Marque Made in Belgium. Ainsi que deux poupées plus petites aux têtes en porcelaine resp. en plastique. Sans marque.
    No longer available
    Dim. H. 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More