#544
“Kasura”. Gemengde techniek.
#308
Een bronzen adelaar op zwart marmeren voet.
#720
“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
#714Salvador Dali
#806
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#456
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#144Leroux
“Landschap met boer en kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au paysan et son char”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 200/300 -
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et 2 ct.No longer availableDim. 16,36 gEstimate: € 500/600 -
#786
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,70 ctNo longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 500/600 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300