#358Een lot van 109 oude ansichtkaarten van tussen 1903 en 1939. We voegen er een boekje met oude kaarten met zichten op de Côte d’Azur aan toe.
#506“Centraal-Vietnamese godin”. Een wit marmeren beeld.
#449Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.
Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.No longer availableDim. 49 x 32 & 47 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#811Val St. LambertEen bonbonnière van bruin en wit geslepen glas.
#408Verzameling munten m.b.t. Stripverhalen. Uitg. Koninklijke Munt van België.
#136Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
#567Een sculptuur van ivoor met voorstelling van twee mosselschelpen, waarin talrijke minuscule personages in een landschap. Op gebeeldhouwde zwarte houten sokkel. Een schaar van een krab ontbreekt. China, begin XXste eeuw.
Sculpture en ivoire représentant deux coquilles de moules dans lesquelles de nombreux personnages minuscules dans un paysage. Sur un socle sculpté en bois noirci. Une pince de crabe manque. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#388Koperen art nouveau inktstel met twee glazen inktpotten.
#238Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
#36Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.
#677CibilsAlbum met chromo’s. Cibils en Liebig. Slijtage.
Album aux chromos de Cibils et de Liebig. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60