#602Een schedel van een edelhertenbok. Schotland, 1990.
Trophée de chasse d’un faon, avec crâne. Ecosse, 1990.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150 / 250 -
#383Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
#14Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55 / 85 -
#620Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#96Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
#309“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
#118Russische icoon met Christus Pantocrator, omgeven door talrijke heiligen, Maria en de aartsengelen Michael en Gabriël. XIXe eeuw. Enige slijtage aan de beschildering.
Icône russe représentant Le Christ Pantocrator, entouré de nombreux saints, de Marie et des archanges Michel et Gabriel. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 53,5 x 43,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#611Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk
#794Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#354Een spiegel van verguld gesculpteerd hout, met vogels op de kroon.
Miroir en bois sculpté et doré surmonté d’oiseaux.No longer availableDim. 86 x 54 cmEstimate: € 50 / 80