#391Een lot van drie antieke aardewerken po’s.
#705Twee wandelstokken, waarvan één met Duitse zilver knop.
#381“Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.
“Temps”. Livre documentaire traitant les montres et les horloges.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#213Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945“Vrouw met mand”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina. Gesigneerd.
“Feme à la corbeille”. Sculpture en bronze en deux couleurs. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 500 / 600 -
#480Een Chinees tafeltje met een ingelegd parelmoer decor van insecten en vogels.
Petite table chinois incrusté de nacre à décor d’insectes et d’oiseaux.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
Deux socles chinois en bois dur sculpté et noirci. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#410Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#188Een reeks van zes open zoutvaatjes van massief zilver, versierd met hermenfiguren. Parijse keuren, 1809-1819.
Suite de six salières ouvertes en argent massif, décorées de hermès. Poinçons de Paris, 1809-1819.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 220 / 260 -
#180Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. GH.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct. G/H.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1300 / 1400