Other lots in this auction
-
#401Murano
Twee beeldjes van gekleurd glas met voorstelling van zwanen.
Deux statuettes en verre coloré représentant des cygnes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#469
“Kindjes in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘J.A.’.
“Enfants dans les dunes”. Huile sur toile. Monogrammée J.A.No longer availableDim. 38,5 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#381
“Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.
“Temps”. Livre documentaire traitant les montres et les horloges.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#786
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100/120 -
#563
Twee cilindervazen (een kleine restauratie aan één bovenrand) en een balustervaas (een schilfer en een haarscheur bovenaan) van Chinees porselein met een polychroom decor van bloemen, vogels en vlinders in uitsparingen op een lichtblauwe achtergrond. Canton, XIXde eeuw.
Deux vases cylindriques (petite restauration à un bord supérieur) et un vase balustre (un éclat et un cheveux vers le haut) en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons dans des cartouches sur fond bleu clair. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30,5 & 25 cmEstimate: € 250/400 -
#68Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 100/150 -
#782
Een antieke metalen dubbele vogelkooi.
Ancienne cage à oiseaux double en métal.No longer availableDim. 45 x 63 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#464
“Personages in arrenslee”. Een met gouache opgehoogde potloodtekening. Draagt handtekening links onder.
“Personnages dans un traîneau”. Dessin au crayon rehaussé de gouache. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 27,3 x 39,2 cmEstimate: € 100/200 -
#111Lladro
Polychroom aardewerken beeld van een moeder en kinderen.
Statue en faïence polychrome représentant une mère et ses enfants.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 120/200 -
#603
Een keizer en een keizerin van gesculpteerd massief ivoor. China, begin XXe eeuw.
Empereur et impératrice en ivoire sculpté. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 500/600 -
#794
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80/120