#632
Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#136
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
#542
“Dorpsgezicht”. Gemengde techniek.
#534
“Compositie”. Aquarel op grijs papier. Gesigneerd ‘Anton Heyboer’.
“Composition”. Aquarelle sur papier gris. Signée Anton Heyboer.No longer availableDim. 73 x 61 cmEstimate: € 180/220 -
#589
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220/240 -
#20
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 400/500 -
#16
Een paar zuiltjes van geaderd roze, wit en zwart marmer.
#659Jin G. Kam
“Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.
“Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.No longer availableDim. 85 x 63 cmEstimate: € 220/300 -
#163
#390
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct. Model Piaget.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 6,36 gEstimate: € 500/600 -
#621
Een groep vogels op boomstam en twee losse vogeltjes van gesculpteerd jadeïet. Bladeren aan onderkant beschadigd.
Groupe d’oiseau sur une branche et deux oiseaux dépareillés en jadéite sculpté. Dégâts au feuillage.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 80/120