#270Vier verschillende amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
#6Een kleine antieke houten slee.
#191Een paar schemerlampen met kappen in de geest van Tiffany’s gemonteerd op metalen figuren van een jongen en een meisje (één met letsel bovenaan).
#433Brievenbakje versierd met een aquarel, gesigneerd en gedateerd Maastricht 1914.
Porte courrier décoré d’une aquarelle signée et datée Maestricht 1914.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Russische icoon met een Heilige Kerkvorst met cloisonnéschildering op de rand. Belettering uitgewist. XIXde eeuw.
Icône russe représentant un ecclésiastique avec bordure peinte imitant le cloisonné. Lettrage effacé. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 400 / 600 -
#479Drie kleine messingen en bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.
#691Een zittende vrouw van bewerkt glas.
#622“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#343Set champagne-emmer, ijsemmers en shaker van kristal met vergulde rand.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 283 x 198 cmEstimate: € 100 / 120