Other lots in this auction
-
#777
“Octave Landuyt. Beelden en denkbeelden.” Een kunstboek naar aanleidng van de gelijknamige tentoonstelling in het KMSK te Antwerpen in 1994.
”Octave Landuyt. Beelden en denkbeelden”. Un livre d’Art en relation avec l’exposition du même nom à Anvers, au KMSK, 1994.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met half edelsteen van ± 3 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur de ± 3 ct.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 200/300 -
#751
Een draakje van messing en een ivoren snuffbottle met een gesculpteerd landschapsdecor. We voegen er een verguld bronzen vide-poche aan toe.
Un petit dragon en laiton et un flacon tabatière en ivoire avec un décor de paysage. Nous ajoutons un vide-poche en bronze doré.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#700
Een art nouveau wandelstok van zwartgelakt hout met een zilveren handvat, versierd met een gegraveerd en geniëlleerd decor van een jonge vrouw met bloemen. Initialen ‘EP’ en datum 1953 - 1903. Merken onleesbaar.
Une canne Art Nouveau en bois laqué noir avec une poignée en argent, décor gravé et niellé d’une jeune femme et fleurs. Initiales ‘EP’ et date 1953-1903. Marque illisible.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 100/180 -
#805
Een houten wandspiegel in Louis-Philippestijl.
Un miroir mural style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 30/40 -
#408
Twee kleine ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw, waarvan één gesigneerd.
Deux petits bustes en ivoire. Oeuvres africaines, début XXième siècle, dont une signée.No longer availableDim. H: 11 cm & 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#317
Een ei van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre rouge au décor floral.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/70 -
#564
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘GVV’.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme ‘GVV’.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220/240 -
#710
Een oude houten wandelstok met een handvat van hoorn, versierd met gedreven beslag van sterling zilver.
Une canne ancienne en bois avec une poignée en corne, décoration de montures en argent poussé Sterling.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 140/200 -
#180
Een parelsnoer van azuriet en malachiet.
Collier de perles d’azurite et de malachite.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#142
Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300/400 -
#520
Een houten wandelstok met een bolvormig handvat van ivoor en een antiek paraplu met gesculpteerd ivoren handvat.
Une canne en bois avec une poignée en boule, et un parapluie antique avec une poignée en ivoire sculptée.No longer availableDim. l: 71 & 85 cmEstimate: € 200/240