Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Rustiek kinderstoeltje met rieten zit. XIXde eeuw. Hersteld.

Rustiek kinderstoeltje met rieten zit. XIXde eeuw. Hersteld.

Une chaise pour enfants avec assise en roseau. XIXème siècle. Réparée.
Dim. H. 62 cm
SKU: 2708190874.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #874
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #748

    Een gepolychromeerd houten masker met kraag van stro.

    Un masque en bois polychrome à col en paille.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496
    Malayer

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 105 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #869
    Goudie International ‘Peter Townsend’

    Een set van negen golfclubs in lederen tas.

    Suite de neuf clubs de golf dans un sac en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #768

    “Danseres”. Art deco beeldje van gegoten glas.

    ”Danseuse”. une statue Art Déco en verre coulé.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #725

    Een houten rekje in vier niveaus met onderaan vier kleine laden.

    Une étagère en bois à quatre niveaux et quatre tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 111 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #59
    Jan Zwart

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen bovenaan.

    ”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts au dessus.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #515

    Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.

    Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #642
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.

    ”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.
    No longer available
    Dim. 66 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een vide-poche van brons, versierd met motieven van fruit en bloemen in reliëf.

    Un vide-poche en bronze, décoration de motifs de fruits et de fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #313

    Een bronzen stier.

    Un taureau en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #795

    Een bruine pluchen beer.

    Un ours en peluche brun.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More