Other lots in this auction
-
#456Fauteuil van gebeeldhouwd notenhout in Régencestijl.
Un fauteuil en noyer sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#814Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 50 -
#365Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#518Een Chinees vaasje van rood porselein op sokkeltje
Un petit vase de Chine en porcelaine rouge et socle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#868A. Koztowski“Zittende Christus”. Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten kunstwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1998.
”Christ assis”. Une oeuvre-d’art en bois sculpté polychrome. Signature au dos et daté 1998.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#748Een gepolychromeerd houten masker met kraag van stro.
Un masque en bois polychrome à col en paille.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#560Een lot van vier verschillende armstoelen van gebeeldhouwd notenhout, waarbij drie fauteuils-à-la-Reine in Lodewijk XV-stijl en één in Lodewijk XVI-stijl.
Un lot de quatre fauteuils différents en noyer sculpté, dont trois fauteuils-à-la-Reine style Louis XV et un en style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#46Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met legplanken onderaan en drie kleine laden in de gordel.
Une console style Louis XVI à étagères en dessous et trois petits tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 100 x 80 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#715Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Composition moderne”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#682Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
Une bibliothèque en bois de ronce, Art Déco, genre Franck. Les portes coulissantes en verre sont manquantes.No longer availableDim. 120 x 160 x 45 cmEstimate: € 80 / 100

