#303Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
#244Just CampagneEen rode lederen handtas.
Un sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#8Een sierstuk van meerkleurig en verguld Brussels porselein in de vorm van een wapen boven een liggende leeuw. XIXe eeuw.
Une pièce décorative en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, sous forme d’une arme au dessus d’un lion couché. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes.
#877Een serie van zeven tinnen maatbekers. Omstreeks 1900.
Une série de sept mesureurs en étain. +- 1900.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#665Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#169“Jongeling met kaars”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”Jeune homme et bougie”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 350 / 450 -
#104“A plan of the city and the liberties of London after the Dreadful Conflagration in the year 1666” & “kaart van Shropshyre”. Twee XVIIIe eeuwse Engelse kaarten. Zeer donker.
”A plan of the city and the liberties of London after the Dreadful Conflagration in the year 1666” & “Carte de Shropshire”. Deux cartes anglaises du XVIIIème siècle. Très foncées.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale solitair van ± 1,88 ct. K p2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’un solitaire central de ± 1,88 ct. K p2.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 3700 / 3900