Other lots in this auction
-
#420Chimento
Een 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif sous forme de petite plaquette.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#747
Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.
Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538
Een grote roodkoperen wierookbrander met handvat. Chinees werk.
Un encensoir en cuivre rouge à manche. Travail chinois.No longer availableDim. 21 x 25 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35
Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.
Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#417Pathé
Een oude ‘Box Camera’. Bijgevoegd een oude projector in houten kist.
Une ancienne “Box Caméra”. Nous ajoutons un ancien projecteur dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#761
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#385
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#262
Josh. Barronneau. Een staande klok met eikenhouten kast. Antwerpen, XIXde eeuw. Met slinger en gewichten.
Josh. Barroneau. Une horloge de vestibule en chêne. Anvers, XIXème siècle. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 255 x 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30 / 50 -
#886
Twee hoekstoeltjes met gedraaide stijlen en rieten zit en met bijpassend tafeltje.
Deux petites chaises en coin, montants tournés et assises en roseau avec une table assortie.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#466Ardekan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 253 x 143 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138
Een paar cassolettes van geaderd wit marmer en verguld brons, versierd met zwanen. XIXe eeuw.
Une paire de cassolettes en marbre blanc veiné et bronze doré, décoration de cygnes. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 300