Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Rustiek kinderstoeltje met rieten zit. XIXde eeuw. Hersteld.

Rustiek kinderstoeltje met rieten zit. XIXde eeuw. Hersteld.

Une chaise pour enfants avec assise en roseau. XIXème siècle. Réparée.
Dim. H. 62 cm
SKU: 2708190874.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #874
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #522

    Een Icoon met Sint-Nicolaas. XIXe siècle.

    Icône du XIXe siècle représentant Saint-Nicolas.
    No longer available
    Dim. 31 x 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #713

    Twee ivoren netsukés. “Marktkramers”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Forains”. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #386

    Twee armstoelen, waarbij één in Lodewijk XV- en de andere in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met respectievelijk groen en blauw fluweel.

    Deux fauteuils, dont un style Louis XV et l’autre style Louis XVI, revêtement en velours vert et bleu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #475

    Een lot van tien witmetalen bestekleggers in de vorm van diertjes.

    Un lot de dix porte-couverts en métal blanc sous forme d’animaux.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #63

    Een antiek houten huisaltaartje met een Madonna met kind. Omstreeks 1800.

    Un petit autel domestique en bois antique et une Vierge à l’Enfant. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #277

    11 boeken. Schilderkunst, geschiedenis e.a. Lenglet du Fresnoy (revue, corrigée & augmentée par J.L. Barbeau de la Bruyère). “Tablettes chronologiques de l’histoire universelle, sacrée et profane, ecclésiastique et civile depuis la création du monde jusqu’à l’an 1775...”. 2 delen. Ed. de Bure & Delaguette, Paris 1778. Leder, in-16. En 9 andere. Diverse letsels.

    11 livres. Peintures, histoire, et autres. Lenglet du Fresnoy (revue, corrigée & augmentée par J.L. Barbeau de la Bruyère). “Tablettes chronologiques de l’histoire universelle, sacrée et profane, ecclésiastique et civile depuis la création du monde jusqu’à l’an 1775...”. 2 parties. Ed. de Bure & Delaguette, Paris 1778. Cuir, in-16. Et 9 autres. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #587

    Een bord van Chinees porselein met een decor van negen perziken. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907)

    Une assiette en porcelaine de Chine, décor de neufs pêches. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562

    “De Draagbare echtgenoot”. Gouache op papier. Draagt een handtekening.

    ”Le mari portable”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #646
    Poltromec, Milan

    Design canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.

    Canapé design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.
    No longer available
    Dim. 80 x 160 x 100 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #47

    Een antieke baardmankruik met tinnen klep, versierd met een reliëfdecor op blauwe achtergrond.

    Une cruche “baardman” en grès à couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526
    Alameh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.

    Un couloir persan en laine nouée main Gabbeh.
    No longer available
    Dim. 87 x 348 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More