#482AthenaEen oude pop met kleertjes. Gemerkt.
#230DelvauxEen lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.
#306Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad.
Un secrétaire en chêne sculpté à abattant et deux tiroirs en dessous de la tablette.No longer availableDim. h: 99 cm b: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#376Een houten weefgetouw en een verstelbare lamp met vergrootglas.
Un métier à tisser en bois avec une lampe réglable et une loupe.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#316Een Louis XVI-stijl witgepatineerde salongarnituur met roze bekleding. Enig herstel nodig aan de vering.
Une garniture de salon style Louis XVI à revêtement rose. Réparations nécessaires.No longer availableDim. 102 x 135 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#188ChristofleEen verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, met kleine en grote messen met hoornen handvat, dessertvorken, dessertlepels, grote vorken en grote lepels. Decor ruban croisé. Met aankoopbewijs van 1923.
Un service à couverts en métal argenté pour douze convives. Comprenant des petits et grands couteaux aux manches en corne, fourchettes à dessert, cuillères à dessert, grandes fourchettes et grandes cuillères. Décor ruban croisé. Avec certificat d’achat de 1923.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#35Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.
#340Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 1,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#172B. Nollet“Herbergscène”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700. Vervaagde signatuur op de tafelpoot. Met rapport.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700. Signature effacée sur le pied de table. Avec rapport.No longer availableDim. 28,5 x 22,3 cmEstimate: € 400 / 600