Un collier en or blanc 18 ct serti de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 16,45 gEstimate: € 850 / 950 -
#694Een zuilvormige piëdestal van zwart marmer.
#780Een notenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Un fauteuil en noyer style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#898Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#578Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Jan Zwart“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen bovenaan.
”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts au dessus.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#110Een 18 karaats geel goud broche bezet met camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 9,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#822LimaVijf diverse locomotieven HO.
Cinq locomotives différentes HO.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#102Geo BernierPeriod: 1862 - 1918“Koeien in de wei”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 120 / 160 -
#492Een Gurkha-mes (kukri) in lederen schede.
Un couteau Gurkha (kukri) et fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 60 / 100