Other lots in this auction
-
#104
Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#152Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#65
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 300/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio of contemporary Flemish visual art. 1999-2000 Edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 300/500.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#28
Een notenhouten linnenkastje met twee deuren.
A walnut linen cupboard with two doors.No longer availableDim. 141 x 81 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#118
‘Salontafel van de gouverneur.’ Salontafel in grijs leder, met glazen blad.
"The Governor's Coffee Table." Coffee table in gray leather, with glass top.No longer availableDim. 119 x 119 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#139Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#172Val Saint Lambert
Een lot van 3 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 3 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
Een robuuste houten bijzettafel.
A robust wooden side table.No longer availableDim. 130 x 80 x 90 cmEstimate: € 50/100 -
#179
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
A lot of 5 colorless cut crystal glasses.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,5 cmEstimate: € 20/25 -
#37Hendrik Maertenszoon SorghPeriod: 1611 - 1670
"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gesigneerd. Aangekocht in 1970 uit privébezit te Gent. Toeschrijving door Paul Eeckhout (Conservator Museum voor Schone Kunsten te Gent in 1968. Ook bemerkt dat dit voormalig achthoekig werk naar een rechthoek is vergroot.
"Drinking bout in the inn." Oil on panel. Signed. Purchased in 1970 from a private collection in Ghent. Attribution by Paul Eeckhout (Curator of the Museum of Fine Arts in Ghent in 1968). Also noted that this former octagonal work has been enlarged to a rectangle.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 14000/18000 -
#141Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#146Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40