#281
“Ruiter te paard”. Olieverf op gemaroufleerd doek. XVIIIe eeuw.
“Cavalier a cheval”. Huile sur toile marouflée. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#216
Een eikenhouten Lodewijk XV garderobe met twee gemoulureerde deuren. Einde XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Louis XV en chêne avec deux portes moulurées. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 198 x 135 x 58 cmEstimate: € 200/400 -
#387
#363
Un lot d’assiettes et de plats en étain. XVII-XIX-XXième siècles.No longer availableDim. 14 kgEstimate: € 80°/100
#164Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
#611
“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#470Fendi en Jimmy’z
Een eau de toilette van 50 ml en een natural spray van 30 ml.
#462Jo Van Bouwel
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#538
Een cachepot van Chinees porselein verguld en gedecoreerd met figuren. Met bijpassende sokkel.
#663
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.
Une carafe en faïence polychrome. Jaipur, Inde. Marque et date en dessous 11/07/1997. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#698
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
#679
Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
#625
“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
#515
#451
Een lot van zeven verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein. Enkele randschilfers. XIXe en XXe eeuw.
Lot de sept assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques éclats. XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 45/70 -
#94Marius ZabinPeriod: °1956
“Hoevelandschap met wandelaars”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Paysage fermier et promeneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 60Estimate: € 80/120