#659Een antiek houten kinderstoeltje.
#420Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een tijgeroog van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un oeil de tigre de ± 8 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en drie kleine diamantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de rubis taillés en marquise ayant un poids total de ± 0,80 ct et de trois petits diamants.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#564“Liggend naakt”. Olieverf op board.
”Nu couché”. Huile sur carton.No longer availableDim. 45 x 67 cmEstimate: € 200 / 250 -
#366Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. H: 250 cmEstimate: € 80 / 100 -
Martinet en bois et en cuir.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#355Charles et Charlus FranceEen bruine geldbeugel van leder.
Porte-monnaie en cuir brun.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#294Jules Grun“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#172Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Miroir en bois doré de style Louis XV décoré d’un bas relief représentant une jeune femme en profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#450Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#770Il BisonteDrie verschillende sigaren etuis van bruin en zwart leder.
Trois différents étuis à cigares en cuir brun et noir.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 60 / 100