#629Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#799Joël KassPeriod: °1937“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#699Een grote en een kleine vacuümontlader van messing en glas. XIXe eeuw.
Un grand et un petit déchargeur sous vide en laiton et verre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36 & 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,64 ct. en druppelvormige robijnen van ± 6,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,64 ct et de rubis en forme de gouttes de ± 6,30 ct.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 3500 / 3700 -
#625Zero HalliburtonEen grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#635Didier LamartheEen grote bruine reiszak met lederen afwerking.
Grand sac de voyage aux détails en cuir.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 100 -
#618Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XVI-stijl met negen lichtarmen.
Lustre en bronze doré de style Louis XVI à neuf branches de lumière.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 300 / 400 -
#689Bert De LeeuwPeriod: 1926-2007Compositie, double face in plexi lijst.
#200Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,66 ct. VS.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3,66 ct. VS.No longer availableDim. 21,18 gEstimate: € 3500 / 3800 -
#616MeshedHandgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een brede herati boord. Perzisch werk. Enkele lichte slijtageplekken.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi et large bordure herati.No longer availableDim. 450 x 298 cmEstimate: € 400 / 500 -
#134Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Begijnhof van Brugge”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#366Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. H: 250 cmEstimate: € 80 / 100