#294Jules Grun“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#241Een plaasteren reliëf met een voorstelling van een sater.
#383Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
#156Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Six meubles de magasin modulaires.No longer availableDim. 170 x 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595NanniniTwee dezelfde hoeden van katoenfluweel.
#165Georgina von EtzdorfTwee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
#481Miniatuur kanon van ijzer en aluminium.
Un canon miniature en fer et aluminium.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#8Een gevarieerd lot kleurloos en geel kristal en glaswerk.
#778Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
#745VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#416Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#772“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40 / 50