#157Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#18Drie Brafa catalogi en een boek over het werk van Guy Vandenbranden.
#12Lot Vlaams aardewerk: een schaal, een asbak, drie vazen.
Lot de faïences flamandes : un plat, un cendrier et trois vases.No longer availableDim. H: 14-44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472“Fin de siècle dames”. Gemengde techniek.
”Fin de siècle dames”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#758Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.
Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#555Georgina von EtzdorfTwee verschillende sjaals van rayon, zijde en polyester.
Deux châles différents en rayon, soie et polyester.No longer availableDim. 160 x 30 en 140 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#143R. TubachEen plaasteren herenbuste met bronskleurig patina. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Buste d’homme en plâtre à patine bronze foncée. Signé. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288Twee oude atlassen, waarbij één uit 1892 (van Belgische geograaf Alexis Marie Gochet, 1835-1910) en één uit 1926.
Deux atlas anciens, dont un de 1892 ( par le géographe belge Alexis Marie Gochet, 1835 -1910) et un de 1926.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#682Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
#98“Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures légères.No longer availableDim. 222 x 154 cmEstimate: € 50 / 80 -
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,73 ct. VVS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,73 ct. VVS1.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1900 / 2000