#774René Mels“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#99“Grand national”. Engelse ruitersprent met talrijke paarden.
”Grand National”. Une image cavalière à plusieurs chevaux.No longer availableDim. 53 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74Marcelle Meyers“De Alzette bij Biggen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Alzette et cochons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50 / 100 -
#294Jules Grun“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#68Een bord van Saksisch porselein met blauw op wit decor van bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt. Meissen, XVIIIe eeuw. Haarscheur.
Une assiette en porcelaine de Saxe, décor bleu sur blanc de fleurs et de fruits. Marque sous la base. Meissen, XVIIIème siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
Canapé Chesterfield en cuir noir. Trois places.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#94Staf“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,53 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#702Nicole Dubuisson“Naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
Nu”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 130 -
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Spinner. Hamme”. Ets. Gesigneerd en genummerd 39/50 buiten de plaat.
”Fileur. Hamme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 39/50 hors planche.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Een sterling zilveren peper en zoutvat. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 116,10 gEstimate: € 160 / 200