#787LimogesKleine terrine met onderschaal van polychroom porselein.
#422Charles DelportePeriod: 1928-2012“Personages”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#627Jan LuijkenPeriod: 1649 - 1712“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“De mislukten aanslag des Hertogen van Anjou op Antwerpen in den jaare 1583”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#382Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Haven”. Litho. Genummerd 6/150.
#756HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#214“Landchap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#557Chinese vaas van polychroom porselein met een famille rose decor. XXste eeuw. Op houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose. XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#430Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
#92“Réception du Roi a la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Twee XIXe eeuwse lithografieën.
“Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cmEstimate: € 100 / 120