#323Richard
Cartel en bois laqué, décoration dorée de roses. Dans le style des Neuchateloises.No longer availableDim. 45 + 15 cmEstimate: € 40/50 -
#202Roger RaveelPeriod: 1921-2013
“Reikende hand”. Aquarel. Gesigneerd.
#260
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 1,05 ct. VS. et de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 2200/2400 -
#627Jan LuijkenPeriod: 1649 - 1712
#354
“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
#799Joël KassPeriod: °1937
“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#551
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Brussel. De reeks van 6 albums met chromo’s. En daarbij een album “Himalaya en Karakoram”.
“’s Lands Glorie, Vulgarisatie van de Geschiedenis van België door het Beeld”. Ed. Maatschappij Historia n.v. Bruxelles. La série de 6 albums aux chromo’s. Ainsi qu’un album “Himalaya en Karakoram”.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#740
Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en topazen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 c et de topazes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 9,33 gEstimate: € 900/1000 -
#213Constantin Louis Detouche
#552Kinsen
“Boerenkar in Indonesië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Char dans un paysage en Indonésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300/500 -
#62Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952
“Gevel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Façade”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 120/200