Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Charles Anfrie
Period: 1833 - 1905

“Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

“Sans famille”. Une statue en bronze brun patiné. Signé.
Dim. h: 40 cm
SKU: 2706170191.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #191
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #382

    Een lot van zes bronzen vijzels in verschillende uitvoeringen. Met stampers.

    Un lot de six mortiers avec pilons différents.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #271

    Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214
    A. Kirchheim

    “Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.

    “Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #233

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.

    Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #211

    “Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.

    “Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #197

    Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.

    Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #775

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #658

    “Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.

    “Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 30 - 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.

    Un lot de douze statues en bronze et régule.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #221

    Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.

    Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 20°0 / 220
  • #209

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #198

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.

    Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.
    No longer available
    Dim. h; 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #398

    Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.

    Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #161
    Billes

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #9

    Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.

    Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h; 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #689

    “Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.

    “Mozart”. Un buste en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #710

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207

    “Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.

    “Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #653

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.

    Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.
    No longer available
    Dim. h: 33, 34 & 40 cm
    Estimate: € 6 / 70
  • #557

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #223

    “Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.

    “Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm (beeld)
    Estimate: € 400 / 600
  • #651

    Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne de vestibule avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #203

    “Koppel”. Een modern bronsen beeld.

    “Couple”. Une statue moderne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 360 / 420

Other lots in this auction

  • #659
    Franz De Vadder
    Period: 1862 - 1932

    “Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #41
    Western Germany

    Drie verschillende beige alarmklokjes met bloemendecor. Blessing. Europa.

    Trois petites pendules alarme de couleur beige avec décor fleuri. Europe.
    No longer available
    Dim. H 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.
    No longer available
    Dim. 71,71 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #176

    Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.

    Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.
    No longer available
    Dim. h: 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #138
    Greay

    Een hoogreliëf van leisteen. Gesigneerd.

    Un haut relief en ardoise. Signé.
    No longer available
    Dim. L. 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #169
    Ch. Demets

    “Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    “Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #168

    Een siervaas op voet van groen glas, versierd met vergulde motieven.

    Un vase sur pied en verre vert, décoration dorures.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #85

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #159
    Benny Blommaert

    “Opspringend water aan een rotskust”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd ‘76.

    “Eau jaillissante sur côte rocheuse”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté ‘76.
    No longer available
    Dim. 60 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #235

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een topaas van ± 15 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une topaze de ± 15 ct.
    No longer available
    Dim. 13,71 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #391
    Val St. Lambert

    Een grote en een kleine vaas van kleurloos en groen kristal.

    Un grand vase en cristal incolore et un petit vase en cristal vert.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Een paar eikenhouten Windsorstoelen.

    Deux chaises en chêne style Windsor.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More