Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Sawah, Bali.” Draagt handtekening, gedateerd 1950.

“Sawah, Bali.” Draagt handtekening, gedateerd 1950.

"Sawah, Bali." Porte une signature, daté 1950.
Dim. 24 x 29 cm
SKU: 2806220374.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #374
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #43
    Kundo electronic

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre. un peu de rouille sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #344

    Drie verschillende smeedijzeren wijnrekjes voor zes en voor acht flessen.

    Trois différentes étagères à vin pour six et pour huit bouteilles.
    No longer available
    Dim. H:40-50cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #333

    Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.

    Vase en faïence glaçurée, à décor de quatre lézards en haut-relief. Eclat de glaçure à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 88/188.

    Vase en cristal doublé taillé et en partie magenta. Marqué et numéroté 88/188.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #696

    Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.

    Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #518
    Goebel, Germany

    “Turmbläser”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Laatste uitgave uit de Century Collection, 1999. Onderaan gemerkt. No. 1999. Gesigneerd door de decorateur.

    « Turmbläser ». Un grand groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Dernière édition de la Century Collection, 1999. Marquée en bas. no. 1999. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235
    Capodimonte

    “De jager en de houthakkers”. Een groep in polychroom Italiaans porselein.

    « Le chasseur et les bûcherons ». Un groupe en porcelaine italienne polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #484
    Lode Bosmans

    “Boom naast het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Arbre à côté du champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619
    Bernard Ruysbroek

    “Terug naar den stal, Brasschaat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Retour à l'écurie, Brasschaat." Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #693

    Een wandklok in zwartgelakt houten kast met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat achter glas.

    Horloge murale en bois laqué noir. Cadran orné de laiton repoussé et sous verre.
    No longer available
    Dim. 29 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #645

    “Drinkende pater”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Achteraan gemerkt.

    "Père qui boit". Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More