Other lots in this auction
-
#287Royal Dux
“Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.
"Garçon sur une mule". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué et daté en bas 1989. Rênes manquantes.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
Een gebeeldhouwde vrouwenbuste van marmer en albast. Draagt handtekening achteraan.
Buste féminin sculpté en marbre et albâtre. Porte une signature au dos.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#370
Een 14 K wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 14 kt serti d'un diamant taille brillant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#360
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 250 / 300 -
#318
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen gedubbeld Boheems kristal.
Vase en cristal de Bohème taillé incolore et doublé vert.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#489
“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Composition, anneaux bleus”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#693
Een wandklok in zwartgelakt houten kast met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat achter glas.
Horloge murale en bois laqué noir. Cadran orné de laiton repoussé et sous verre.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#687
Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.
Horloge murale en bois doré décorée de fleurs et de noeuds.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant central de +- 0,25 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 750 / 800 -
#351
Een uiltje van wit aardewerk.
Une chouette en faïence blanche.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14Em. De Cooman
“De Linde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat. Gedateerd 1962.
"De Linde". Une gravure. Signée et numérotée 2/200 à l'extérieur de la planche. Daté 1962.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#474
“Mexicaans abstract.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Gedateerd 03/73.
"Résumé mexicain." Technique mixte. Porte la signature. En date du 03/73.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80 / 120