#70
An 18 karat yellow gold rivière link bracelet set with 28 diamonds with a combined weight of +- 2 ct.No longer availableDim. 28,85 gEstimate: € 1700/1900 -
#490
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.52 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 550/650 -
#326
Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.
#663
Een houten paard op wielen als doosje bezet met rood en geel koper.
A wooden horse on wheels as a box set with red and yellow copper.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#610Must de Cartier
Een bruinlederen portefeuille in originele doos, met stofdoos en certificaat.
#343
Mal van 2 houten plankjes met dierlijke figuren afgebeeld als chocoladevormen.
#554
Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.
#138Gevaert
Een lot van tien affiches AGFA Gevaert, gedateerd rond 1944. Met specifieke ontwerpers. Met takszegels.
#634Maurits Bilcke
Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.
#369Maurits Bilcke
“Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
A hand-knotted oriental wool rug.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40/60