Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Schaaltje in zilverfiligraan. 200,14 g zilver.

Schaaltje in zilverfiligraan. 200,14 g zilver.

Une coupelle en argent philigrané. 200,14 g.
Dim. ø 18 cm
SKU: 1212170365.
Category: Zilver.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #25

    Een brillenetui van geäjoureerd zilver in barokke stijl. Duitsland, 800‰.

    Etui à lunettes en argent ajouré de style baroque. Poinçons allemands, 800‰.
    No longer available
    Dim. 84,33 g
    Estimate: € 65 / 80
  • #322

    Een lot zilverwerk, bestaande uit een coctailstaander met zes lepeltjes en een suikertangetje.

    Un lot d'objets en argent, comprenant un porte-cuillères à cocktail et une pince à sucre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #231

    Bronzen kikker.

    Une grenouille en bronze.
    No longer available
    Dim. L. 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #794

    Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.

    Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #115

    Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.

    Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,25 ct.
    No longer available
    Dim. 14,52 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #219

    “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd, omstreeks 1950.

    "Bateaux au port". Huile sur toile. Signature illisible. +- 1950.
    No longer available
    Dim. 79 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #188

    Een bronzen beeld van een jonge fluitspeler naar en met handtekening Auguste Moreau.

    Sculpture en bronze représentant un jeune flûtiste. D’après et avec signature Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 67 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #256

    Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #102
    Sois Claes
    Period: 1884-1960

    “De Nete in Mol”. Aquarel. Gesigneerd.

    "De Nete in Mol". Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #198

    Een paar barokke engeltjes. XVIIIde eeuw.

    Deux angelots style baroque. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 63 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #120

    Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.

    Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.
    No longer available
    Dim. 11,58 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #262
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    “Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200

    "Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    Polaroid

    Een Polaroid 1000 land camera voor SX-70 film. Met flash en statiefbevestigingsstuk en in lederen draagtas.

    Une caméra Polaroid 1000 land pour films SX- 70. Avec flash et pièce de rattachement pour le statif et un sac en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #337
    Val St. Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More