Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Maurice Jacque
Period: XIX-XX

“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
Dim. 34 x 25cm
SKU: 2609230094.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #94
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #294
    Stephan Goris

    Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Shepherd with flock in the woods." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #204
    Frans Van Tongerloo

    “Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.

    "Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213

    Een blauw wit porseleinen sierbord met twee figuren in plant-en bosdecor. 18e-19e eeuws.

    A blue and white porcelain decorative plate with two figures in a plant and forest design. 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. Ø33cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #423

    Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.

    A Marklin HO locomotive, BR204, 3449, Hamo 8349 in original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #542
    H. Antheunis
    Period: 1905 - 1975

    “Glunderende clown met boeket.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Beaming clown with bouquet." Oil paint on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 134 x 93 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #231

    Twee notenhouten tekenaarsmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.

    Two walnut draughtsman's models, one in the shape of a man and the other in the shape of a horse. The horse is without a pedestal.
    No longer available
    Dim. H 38,5, L.37,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #84
    Pierre Verbeke
    Period: 1895 - 1962

    “Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 43cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #420

    Een set van 8 oude munten deels zilver bestaande uit een 1 dollarstuk uit 1873, een Britse 1 dollar voor handel in de Orient uit 1911, een Indo-Chinese munt uit 1905, een 5 Lire munt uit 1873, 50 Egyptische Plates uit 1907, een Canadese Crown uit 1937, een Da Vinci herdenkingsmunt en een One dollar uitgebracht voor Waitangi day in 1977.

    A set of 8 old coins, partly silver, consisting of a 1 dollar coin from 1873, a British 1 dollar trade dollar from 1911, an Indo-Chinese coin from 1905, a 5 Lira coin from 1873, 50 Egyptian Plates from 1907, a Canadian Crown from 1937, a Da Vinci commemorative coin, and a One dollar coin released for Waitangi day in 1977.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #585

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #444

    “Abstracte collage met halve cirkels.” Draagt monogram V.H.

    "Abstract collage with half circles." Bears monogram V.H.
    No longer available
    Dim. 34 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #365

    Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.

    An oak corner cabinet, one door and with a drawer.
    No longer available
    Dim. 112 x 66 x 36cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673

    Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A pair of chrome candlesticks/table lamps from the second half of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #629

    “Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.

    "Kabuki scene with samurai and geisha." Watercolor on silk. With cut-out border.
    No longer available
    Dim. 27 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #93

    Een wandelstok met een zilveren handvat in de vorm van een zeer gedetailleerde panterkop. Gemerkt 800 en met Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle in the shape of a highly detailed panther head. Marked 800 and with German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 89 cm 800‰
    Estimate: € 100 / 150
  • #458

    Een Chinese wierookbrander in twee delen uit jade , versierd met drakenkoppen, op een uitgewerkt houten sokkeltje.

    A Chinese incense burner in two parts made of jade, decorated with dragon heads, on an elaborately carved wooden base.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More