Henry Schouten
Period: 1857 - 1927

Dim. 80 x 120 cm
SKU: 2701260403.
Categories: Schilderij, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #403
Estimate: € 600 / 800
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #504

    Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.

    A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #523
    Manifattura SC3

    Place a bid ›
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.

    A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux.
    Place a bid ›
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #484

    Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.

    A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points.
    Place a bid ›
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #600

    Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.

    A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #459
    Manu De Mey

    ‘Girl with ginger hair’, olieverf en houtskool op doek. Getekend Manu ‘21. Met titel en datering op de rug.

    'Girl with ginger hair', oil paint and charcoal on canvas. Signed Manu '21. With title and date on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #508
    Raoul Pharasyn
    Period: 1908 - 1991

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.

    'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'.
    Place a bid ›
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.

    A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 13 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #242
    Hubert Henrard
    Period: 1882

    ‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.

    'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 32,5/40 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #255

    ‘Winters landschap’, olieverf op doek. Een 19e eeuws genrewerkje, niet getekend.

    'Winter landscape', oil on canvas. A 19th-century genre piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 21/29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #290

    ‘Winters landschap’ en ‘Marines’. Een lot van drie olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.

    "Winter landscape" and "seascapes". A lot of three oil paintings on panel. From the 19th century. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 12/20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques.

    A brass chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    Place a bid ›
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.

    A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #594

    ‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.

    'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 11,5/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483
    Limoges Lafarge

    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 120 / 220
  • #531
    Royal Albert Bone China

    Een porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.

    A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 x Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Period: 1905

    ‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.

    'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed.
    Place a bid ›
    Dim. 23/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #158
    Leopold Muller

    “La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    "The Sambre - Mine dump of the Gouffre". Oil on canvas. Signed and dated 1925.
    Place a bid ›
    Dim. 52 x 46 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #454
    Isidoor Boerewaard
    Period: 1893 - 1972

    ‘Storm op zee’, olieverf op doek. Getekend Door Boerewaard.

    'Storm at Sea', oil on canvas. Signed by Boerewaard.
    Place a bid ›
    Dim. 90/130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #514
    Gustaaf Wappers

    ‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.

    ‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers.
    Place a bid ›
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Jacobus Johannes Doeser
    Period: 1884-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser

    'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser.
    Place a bid ›
    Dim. 60/100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #223

    Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    Place a bid ›
    Dim. h 25 cm (met sokkel)
    Estimate: € 80 / 120

  • #402

    "Study of the smoker". A lithograph on paper. Bears monogram in the plate "F.L.", after Fernand Léger. From the album "Contrastes". Pub. Le Vent d'Arles, Paris. Edited in 1959 under the supervision of Nadia Léger and limited to 300 copies.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #380

    Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 1,66 ct. FVVS.

    An 18 kt white gold tennis bracelet set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.66 ct. FVVS.
    Place a bid ›
    Dim. 7,4 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 290/400 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #540

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric design.
    Place a bid ›
    Dim. 160 x 117 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #329

    Een stalen piston van een binnenschip als paraplubak.

    A steel piston from an inland vessel repurposed as an umbrella stand.
    Place a bid ›
    Dim. h 49 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    "Harbor View." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #48
    Fleuron

    Een lot van 3 verzilverd metalen dienbladen waarvan een set van 2 gemerkt Fleuron-France.

    A lot of 3 silver-plated metal trays, including a set of 2 marked Fleuron-France.
    Place a bid ›
    Dim. 75 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    Een paar dekselpotten van Blanc de Chine aardewerk.

    A pair of lidded jars made of Blanc de Chine earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #307
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    ‘Virgo’, een beeldje van meerkleurig porselein. Getekend Cacciapuoti, 2096/6. Met bakfout aan de linkerpols.

    'Virgo', a figurine of multicolored porcelain. Signed Cacciapuoti, 2096/6. With firing flaw on the left wrist.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #330

    Een 18 kt geelgouden ketting.

    An 18 kt yellow gold necklace.
    Place a bid ›
    Dim. 4,79 g
    Estimate: € 360 / 400
  • #162
    Francois Dumont

    “De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.

    "The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 220 / 280

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.