Other lots in this auction
-
#383Een set kanonnen voor maquettes.
Un ensemble de canons pour maquettes.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#636WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#445Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.
Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#787LladroEen kat en een ezel van porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een meisje in een nachthemd in dezelfde stijl aan toe, gemerkt “Made in Spain”.
Un chat et un âne en porcelaine. Marque sous la base. Nous ajoutons une statue d’une jeune fille dans sa robe de nuit dans le même esprit, marquée ‘Made in Spain’.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#47Een paar XIXde eeuwse Engelse kandelaars van verzilverd metaal in de vorm van zuiltjes.
Une paire de candélabres du XIXème siècle anglais en métal argenté en forme de colonnes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#36Twee kleine gebeeldhouwde stoeltjes in Regencestijl met verschillende bekleding.
Deux petites chaises sculptées style Régence, revêtements différents.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#470“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.
”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#91“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#626Een antiek koffertje met messingen beslag.
Un petit coffre ancien, montures en laiton.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 180 / 200 -
#211Een lot serveerbestekken, bestaande uit twee gevermeilleerde lepels met handvatten van parelmoer, een slabestek met hoorn, een suikertang. Twee vleesvorken en een lepel van zilver. De lepel gemerkt en gegraveerd. Hessel Douwes Yntema geboren den 25 mei 1895.
Un lot de couverts de service, comprenant deux cuillères vermeille, manches en nacre, un couvert à salade en corne, une pince à sucre, deux fourchettes à viande et une cuillère en argent. La cuillère marquée et gravée:’ Hessel Douwes Yntema geboren den 25 mei 1895’.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#649Een glasservies van geslepen kristal voor 10 personen. 50 stuks.
Un service a verres en cristal taillé pour 10 personnes. 50 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#103MontjoyeGrote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase Art Nouveau, décor de lys émaillé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 150 / 200

