Other lots in this auction
-
#683
Een lot van drie verschillende houten doosjes.
Lot de trois boîtes différentes en bois.No longer availableDim. b: 15 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#270
Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 450/550 -
#271
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#219
Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
Table violon en bois à patine grise.No longer availableDim. 75 x 130 x 83 cmEstimate: € 100/150 -
#714
Een lot van vijf antieke spoelen.
Lot de cinq bobines anciennes.No longer availableDim. l: 15 - 46 cmEstimate: € 50/60 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,68 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1600/1700 -
#685Mandarina Duck
Een bruine en zwarte reistas van textiel.
Sac de voyage en textile brun et noir.No longer availableDim. 35 x 75 cmEstimate: € 50/100 -
#717Steiff
Een teddybeer met geluid (beperkte oplage) en een publiciteitspaneeltje.
Un teddy au son (édition limitée) et un petit panneau publicitaire.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 450/550 -
#9
Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.
Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.No longer availableDim. 11 x 28 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#76
Een paar gebeeldhouwd notenhouten armstoelen, bekleed met tapisserie.
Paire de fauteuils en noyer sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 120/200 -
#549
Wanddecoratie in blauw aardewerk. Delfts werk. Achteraan toegeschreven aan C.Dam (De Porceleyne Fles). Kleine beschadiging.
Décoration en faïence bleue de Delft. Attribution à C.Dam (De Porceleyne Fles) au verso. Petit dégât.No longer availableDim. 45 x 71 cmEstimate: € 400/500