#357
Een alarmpistool.
Un pistolet d’alarme.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#209Jakob Smits
“Kapelletje”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat door de graveur Armand Apol.
“Petite chapelle”. Litho en couleurs. Signée hors planche par le graveur Armand Apol.No longer availableDim. 51 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#786
Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30/40 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
#171
Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#415Pazuki London
#146
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.
#611
Een groep van groen jade. Chinees werk, met houten sokkel.
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#579
“Sun”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Sun”. Acrylique sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#179Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#278
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200/240