#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#424Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#698Een paraplubak in Torhouts aardewerk met een decor van bomen, zwanen, libellen en een molen.
An umbrella stand in Torhout earthenware with a decoration of trees, swans, dragonflies, and a windmill.No longer availableDim. h 58.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279Een rechthoekige spiegel met vergulde delen en een spiegelrand.
A rectangular mirror with gilded parts and a mirror edge.No longer availableDim. 130 x 74.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215“Maria met kind”. Een polychroom houten triptiek met religieus tafereel, olieverf op paneel. In een antiek houten kastje.
"Mary with child". A polychrome wooden triptych with a religious scene, oil on panel. Housed in an antique wooden cabinet.No longer availableDim. 40 x 62 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664BrotherEen Brother schrijfmachine model AX-310.
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#617Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.
A Delft aardewerk tobacco jar in blue and white with inscription and smoking Indian in the design. Lion heads on the side and marked "De Porceleyne Clauw" at the bottom.No longer availableDim. 38 x Ø 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#45T. LanzaEen Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.
An Italian ceramic designer lamp with a printed pattern of multicolored leaves, marked T. Lanza at the top. Circa 1990.No longer availableDim. h 55 cm (voet)Estimate: € 60 / 80 -
#16Een salontafel met organisch gevormde kunststoffen basis in witte hoogglans en ovaal glazen blad.
A coffee table with an organically shaped white high-gloss plastic base and an oval glass top.No longer availableDim. 42,5 x 115 x 65 cmEstimate: € 60 / 80