Other lots in this auction
-
#551Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine décoré d'un sage sur un âne et de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#247“Dansende faun”. Een bronzen beeld naar voorbeeld van Massimiliano Soldani Benzi.
Faune dansante . Une statue en bronze d'après l'exemple de Massimiliano Soldani Benzi.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#268Goebel, Germany“Just dozing”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 451.
Just sleeping . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 451.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 70 -
#62Bie“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage de polders . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#291Lord Nelson PotteryEen reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.
Une série de trois assiettes décoratives avec des décors de Murillo, marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale roze saffier van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un saphir rose central de + - 0,45 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 950 / 1100 -
#488Johan LewiPeriod: °1957Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.
Trois statues. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 43 & 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#587LladroEen paard van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Un cheval en porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 280 -
#351Een lot poppenmeubeltjes, bestaande uit een toilettafel, bed, kleerkast en nachtkastje, een stapelbed met twee nachtkastjes en een croquetspel.
Un lot de meubles pour poupées, comprenant une coiffeuse, un lit, une armoire et une table de chevet, un lit superposé avec deux tables de chevet et un jeu de croquet.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 60 -
#459“Het levenswiel” & “Voorstellingen uit het leven van Boeddha”. Twee tankas op doek.
La roue de la vie et Représentations de la vie de Bouddha . Deux tankas sur toile.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#182Eugène Van Mieghem“Pruisische cavalerist met paard”. Houtskool op papier. Met monogram EVM.
Cavalier prussien à cheval . Fusain sur papier. Avec monogramme EVM.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#608Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 160


