Other lots by Vergauwen
Similar lots by type
-
#614Goosens
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#244
“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/140 -
#689
Een paar havenzichtjes, olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Huile sur panneau, signature illisible.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#562Van de Venne
“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#722Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100/160 -
#254Leopold HaeckPeriod: 1868 - 1928
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1899.
”Vue sur les Landes”. Huile sur panneau. Signé et daté 1899.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#624
“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#172
Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400/460 -
#224Jan Keustermans
“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120/180 -
#699
‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
”Couple à l’auberge”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#249
“Zittende burgervrouw met kanten kapje”. Olieverf. Olieverf op schilderskarton. Omstreeks 1880.
”Femme bourgeoise assise avec capuche en dentelle”. Huile sur carton. +- 1880.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898
“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180/240 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180/260 -
#52Moerman
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911
“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#719De Vadder
Paar stillevens met vruchten en bloemen. Gesigneerd.
Natures mortes, fleurs et fruits. Signées.No longer availableDim. h: 29,5 l:19,5 cmEstimate: € 80/120 -
#684P.J. Neukens
Een pendant voorstellende een boerenpaar. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150/200 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937
“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#34Jean Jacques FoulonPeriod: 1923- 1980
“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voilier.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#692Anita Van Damme
“Duinenzicht” & Meerzicht”. Twee schilderijen. Beide gesigneerd.
”Vue sur les dunes” & “Vue sur le lac”. Deux peintures, tout deux signées.No longer availableDim. 28 x 38 cm cmEstimate: € 60/100 -
#232H. De Clerck
“Steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Steiger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150/200 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883
“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#370
Een art deco platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een centrale smaragd van ± 2,50 ct.
Bague art déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 450/550 -
#716
Een houten console met draaiend blad, gedragen door een vrouwelijk naakt.
Une console en bois avec tablette tournante, portée par un nu féminin.No longer availableDim. 71 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200/300 -
#140
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. gezet op jadeïet.
Broche en or jaune 18 ct pouvant également servir comme pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct sur jadéite.No longer availableDim. bruto 25,20 gEstimate: € 650/750 -
#146
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250/350 -
#414Jan Toorop
“Mijnwerker”. Litho gesigneerd in de plaat.
”Mineur”. Une lithographie, signée dans la planche.No longer availableDim. 63 x 68 cmEstimate: € 40/50 -
#408Meinel & Herold
Een oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
Une ancienne mandoline avec une décoration au moulin. Petit dégât au dessus. Cordes à changer.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#307J. Richard à Paris
“Le Glyphoscope”. Een oude fotocamera met platen en in tasje. Omstreeks 1904.
”Le Glyphoscope”. Un apareil photo ancien à plaques, dans une sacoche. +- 1904.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#82Etienne le Compte
“Bloemenvaas”. Houtskool op papier. Gesigneerd, geauthentificeerd en gedateerd ‘75 op de verso.
”Vase pour fleurs”. Fusain sur papier. Signé, authentifié et daté ‘75 au verso.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 55/65 -
#266
Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200/400 -
#599Schapmans
Een uitgebreid bestek van 800‰ zilver, bestaande uit twaalf grote vorken, twaalf lepels, twaalf messen, negen kleine vorken, negen dessertlepels, twaalf ijslepels, drie grote ijslepels, zes koffielepeltjes, twee strooilepeltjes, een vijfdelig serveerbestek en een theezeef. Belgische keuren. Gewogen zonder de messen.
Couvert en argent 800‰ comprenant douze grande fourchettes, douze cuillères douze couteaux, neuf petites fourchettes, neuf cuillères à dessert, douze cuillères à glace, trois grandes cuillères à glace, six cuillères à café, deux saupoudroirs, un couvert de service cinq pièces et une passoire. Poinçons belges. Poids sans les couteaux.No longer availableDim. 3490,32 gEstimate: € 1000/1500 -
#392
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableDim. L: 130 cmEstimate: € 50/80