Similar lots by type
-
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#586Een tweeledig buffet van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl, onderaan en bovenaan versierd met twee zuiltjes en bovenaan met twee gevitreerde deurtjes. XIXe eeuw.
Buffet à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Le bas, ainsi que le haut orné de deux colonnettes. Le haut ouvrant à deux portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#19Vier mahoniehouten stoelen in Engelse stijl, versierd met sober inlegwerk. XIXe eeuw.
Quatre chaises en acajou de style anglais décorées d’incrustations sobres. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#365Een eikenhouten koffer, sober versierd met gesculpteerde wortels en gespen. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sobrement décoré de carottes flamandes et de boucles sculptées. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 150 / 200 -
#400Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 133 cmEstimate: € 200 / 240 -
#616Een tweeledige Bretoense buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee maal twee deuren. XIXe eeuw.
Buffet breton à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux fois deux portes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#779“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166Een eikenhouten bruidskast. Boven- en benedengordel versierd met gebeeldhouwde bloemen en bloemenkorven. Beide gemoulureerde deuren eveneens versierd met bloemen en koperbeslag. XIXde eeuw.
Armoire de mariage. Le haut et le bas aux fleurs sculptés et corbeilles de fleurs. Les deux portes moulurées également décorées de fleurs et aux serrures et charnières en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#752Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#419Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#350Een mahoniehouten buffet met onderaan twee deurtjes onder een lade en doucine en een opzet, bekroond met een fronton. XIXe eeuw.
Buffet en acajou. Le bas ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir en doucine. Le haut étagère surmontée d’un fronton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200 / 240 -
#646Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.
Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#286Een grote linenpress van mahoniehoutfineer met twee deuren boven vier laden. XIXe eeuw.
Grand linenpress en placage d’acajou à deux corps. Le haut ouvrant à deux portes pleines, le bas à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 241 cmEstimate: € 250 / 400 -
#360Een Engelse tweedeursbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan, versierd met sober inlegwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou. Le bas ouvrant à deux portes pleines, sobrement incrustées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000 / 1200
Other lots in this auction
-
#163Een handkruisboog van mahoniehout met ivoren details. XIXe eeuw.
Petit arbalète en acajou aux détails en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Personages bij een woonwagen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages devant une caravane”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#486ArkanaVier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.
Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même styleNo longer availableEstimate: € 350 / 550 -
#447BentleyTwee champagnekoelers, vier champagnefluiten en toebehoren. In lederen reiskoffer. Champagnefluiten niet origineel.
Deux seaux à champagne, quatre flûtes et accessoires. Dans un coffret de voyage en cuir. Les flûtes ont été rapportées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#27Een paar geribde siervaasjes van brons op rood marmeren voetstukjes, versierd met een draakje en vissen. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs rainurés en bronze sur bases en marbre rouge. Décor de poissons et d’un dragon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.
Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#449Vera Noens“Stationsklok”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Horloge de gare”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#139Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.
Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.No longer availableDim. +/- 1285 gEstimate: € 550 / 600 -
#463Ant. Amorgasti“Peter Benoit”. Een buste van bronskleurig gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd. en gedateerd 1934 en gemerkt “Déposé Ortenzi”.
“Pierre Benoît”. Buste en plâtre bronzé. Signature Ant. Amorgasti, la date 1934 et “Déposé Ortenzi” au verso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#247Een zilveren sauskommetje met Engelse keuren.
Saucière en argent aux poinçons anglais.No longer availableDim. 8,5 x 14 cm 109,73 gEstimate: € 70 / 90 -
#738Een zuil van groen marmer.
Colonnes en marbre vert.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#614Tilley“Landschap”. Olieverf op karton. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 100

