#276Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.
Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.No longer availableDim. Ø; 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#120Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#178Een neushoorn van brons.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 220 / 260 -
#592J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
#434Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.
#568Een reeks van vier mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.
#730“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
#530Een paar Barcelonachairs naar ontwerp van Mies van der Rohe. Enkele banden onder de zitting gescheurd.
Une paire de chaises dites Barcelona d’après Mies van der Rohe. Quelques bandes déchirées sous les assises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#137“Drie generaties Gera Luda”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 1999/9999.
”Trois générations Gera Luda”. Une statue signée Miro et numérotée 1999/9999.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#528Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#332A. Remy“Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.No longer availableDim. 35 x 12 cmEstimate: € 80 / 120