Other lots in this auction
-
#823
Vier boeken over klokken en horloges.
Quatre livres sur pendules et horloges.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#248
Een antiek zakpercussiepistool met gegraveerde kolf met rood schildpad, achthoekige loop. XIXde eeuw.
Pistolet de poche à percussion ancien. Crosse gravée avec ecaille rouge. Canon octogonal. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 20 cmEstimate: € 50/80 -
#781
Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
Deux défense de phacochère, chaque fois formant une queue de trois éléphants. Nous ajoutons un coupe-papier (dégât).No longer availableDim. l: 22 cm (koorde)Estimate: € 30/50 -
#847
Een lot van zeven verschillende porseleinen apothekerspotten.
Lot de sept différents pot de pharmacie.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#35
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 150/200 -
#818
Een ritueel hakmes en een gebeeldhouwde houten vleeshaak. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Hache rituelle et crochet de viande en bois sculpé. Congo, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#302
Twee miniaturen op ivoor. “Sint-Jozef en Christus” (Ø 5,5 cm) en “Maria, Jezus en Sint-Jan” (8 x 6 cm ovaal).
Deux miniatures en ivoire. “Saint-Joseph et Christ”. (Ø 5,5 cm) et “Marie, Jésus et Saint-Jean” (8 x 6 cm ovale).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#16
Een eikenhouten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en chêne à siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#467
Een vaas van keramiek kuenska. Gesigneerd. Jaren 70.
Vase en céramique Kuenska. Signé. Années ‘70.No longer availableDim. h:25 cmEstimate: € 40/60 -
#518Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en terre cuite partiellement polychromée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/80 -
#841
Een reeks van vijf Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk met reliëfdecors.
Suite de cinq cruches allemandes en grès polychrome à décors en relief.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 40/60 -
#39
“Louis Neefs - 20 jaar later.”. Een affiche uit 1999 naar ontwerp van Alfred Ost.
“Louis Neefs - 20 ans après”. Affiche de 1999 d’après un dessin d’Alfred Ost.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 30/40