Similar lots by type
-
#184Michel D’Hulst“Stilleven met haas” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Nature morte au lièvre. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 67 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#174“Mannen aan een muur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Hommes sur un mur. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#189J. Hissing“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#179“Lamentatie voor Christus”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, mogelijk XVIIe eeuw.
Lamentation pour le Christ. Huile sur panneau. Ecole flamande, peut-être du XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#553Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650 / 750 -
#492“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250 / 300 -
#573“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600 / 800 -
#229“Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164“Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#522“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#482“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#144“De drinkebroer”. Olieverf op paneel van een kastdeurtje. Vlaamse school, XIXe eeuw.
Le frère buveur. Huile sur panneau d'une porte de placard. Ecole flamande, XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 42 cm (geheel)Estimate: € 160 / 180 -
#222Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.
Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#194Paul MesselyPeriod: °1927“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320 / 380 -
#214J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#272“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182Jan De BelderPeriod: °1953“Interieur van de Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de l’Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562Jef Vaes“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 30x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Route d'Anvers. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#154Jan De BelderPeriod: °1953“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#62Josée Melsen“Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#238JRO GlobusEen vintage wereldbol op houten voet.
Un globe vintage avec socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#581Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 140 -
#345Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,50 ct.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#478Een geribde vaas van beige Muranoglas.
Un vase nervuré en verre de Murano beige.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 85 / 100 -
#113Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met bronsbeslag. Enige slijtage.
Une pendule de cheminée à colonnes en poirier laqué noir avec garnitures en bronze. Quelques usures.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#100Een 18 K geelgouden geweven hallsnoer.
Collier en or jaune 18 K tissé.No longer availableDim. 61,15 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#481Een kommetje van meerkleurig porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine multicolore à décor de personnages multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#396Een antiek Indisch borduurwerk van zijde met metaaldraad. Kashmir.
Une broderie indienne antique de soie avec fil de métal. Cachemire.No longer availableDim. 140 x 125 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79“Bootjes aan de kade”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘WB’
Bateaux à quai. Huile sur panneau. Monogrammé 'WB'No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Hüni & Hübert, ZürichEen notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 250 / 400 -
#630Goebel, Germany“Der kleine Musikant”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 97. Onderaan gemerkt.
Der kleine Musikant. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°97. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60

