Similar lots by type
-
#229
“Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650/750 -
#189J. Hissing
“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#272
“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#144
“De drinkebroer”. Olieverf op paneel van een kastdeurtje. Vlaamse school, XIXe eeuw.
Le frère buveur. Huile sur panneau d'une porte de placard. Ecole flamande, XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 42 cm (geheel)Estimate: € 160/180 -
#194Paul MesselyPeriod: °1927
“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320/380 -
#182Jan De BelderPeriod: °1953
“Interieur van de Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de l’Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Route d'Anvers. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#179
“Lamentatie voor Christus”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, mogelijk XVIIe eeuw.
Lamentation pour le Christ. Huile sur panneau. Ecole flamande, peut-être du XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#492
“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250/300 -
#567
“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180/240 -
#154Jan De BelderPeriod: °1953
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#214J. H. Schaareman
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#573
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600/800 -
#522
“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#222Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.
Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#482
“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#553
Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#184Michel D’Hulst
“Stilleven met haas” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Nature morte au lièvre. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 67 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#212Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350/450 -
#562Jef Vaes
“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 30x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000
“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250/350 -
#164
“Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#174
“Mannen aan een muur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Hommes sur un mur. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50/80 -
#27
Twee verschillende vazen van gefumeerd en okerkleurig glas.
Deux vases différents en verre fumé et ocre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#475Goebel, Germany
“Duet, Sängerpaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 130. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de hoed.
Duet, Sängerpaar. Statuette en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. N° 130. Marque sous la base. Petit éclat au chapeau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#238JRO Globus
Een vintage wereldbol op houten voet.
Un globe vintage avec socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#162Raf Temmerman
“Hoevezicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Vue de la ferme. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#29Frans Van Immerseel
Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50/100 -
#295
Vier trouwringen en één zegelring van 18 K geelgoud.
Quatre alliances et une bague cachet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,08 gEstimate: € 450/500 -
#651Rutten airguns, Herstal
Een ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Une carabine à air comprimé 'Airstar' avec mécanisme de pompe électrique. Complète et avec boîte d'origine.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 50/70 -
#210
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze en een beige parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une perle grise et beige.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 250/350 -
#599J. Buisson
“De pijprokers”. “De brief”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Les fumeurs de pipe. La lettre. Deux peintures à l'huile sur panneau. Les deux signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 27,5 cmEstimate: € 200/240 -
#279Van Mulders
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Nature morte florale. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 57 cmEstimate: € 40/55 -
#690Goebel, Germany
“Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.
Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60