Other lots in this auction
-
#681Royal SchwabapEen driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Garniture en porcelaine en trois parties, décorée d'un décor multicolore de couples parmi les fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#557Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken, vogels en leeuwenkoppen.
Un vase en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré de dragons, d'oiseaux et de têtes de lion.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 320 / 360 -
#636Een notenhouten violontafel met gesculpteerde en opengewerkte versieringen in Lodewijk XV-stijl.
Une table de violon en noyer à décor sculpté et ajouré de style Louis XV.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#206Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.No longer availableDim. 84 x 130 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276Een niervormig bijzetmeubeltje van gefineerd hout met twee laden en een roze marmeren blad.
Une table rognon d'appoint en bois de placage avec deux tiroirs et une tablette en marbre rose.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#386Een rond bijzetmeubeltje in koloniale stijl met twee tussenbladen.
Une table d'appoint ronde de style colonial avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 69 cmEstimate: € 50 / 70 -
#319Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 45 / 60 -
#226Een sobere zevendagenkast met metalen trekkers.
Un semainier sobre aux anses en métal.No longer availableDim. 140 x 65 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#34Frantz CharletPeriod: 1862-1928“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#515Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#38Een karafje en drie borrelglaasjes van blauw glas, versierd met handgeschilderd decor. Gepresenteerd op een rond schoteltje met kant tussen glas in verzilverd metalen montuur.
Une carafe et trois verres à liqueur en verre bleu, décorés avec un décor peint à la main. Présenté sur une soucoupe ronde avec de la dentelle entre le verre dans une monture en métal argenté.No longer availableDim. h: 23 cm;: Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332Een lot van vijftien houten presenteerblokjes uit de reeks van M.I. Hummel in diverse maten.
Un lot de quinze cubes de présentation en bois de la série par M.I. Hummel dans différentes tailles.No longer availableDim. h: 4, 8 & 16 cmEstimate: € 40 / 50

