Similar lots by type
-
#703Vaas van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Un vase en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps, style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#628Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#139Een raamvoorzet van gebeeldhouwd hout. Centraal een monogram ‘M.A.’ onder een hertogelijke kroon. Omstreeks 1800.
Devant de fenêtre en bois sculpté. Avec un monogramme M.A. en dessous d’une couronne ducale dans le centre. Vers 1800.No longer availableDim. 78 x 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#265Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#620Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een levensboom.
Tapis persan en laine représentant un arbre de vie. Noué main.No longer availableDim. 226 x 138 cmEstimate: € 200 / 300 -
#591Een porseleinen achthoekige cachepot op acht krulpootjes en met blauw en witte decoratie van landschappen in acht uitsparingen. Chinees werk XIXde eeuw.
Cache-pot octogonal en porcelaine sur huit petit pieds volutes et décoré en bleu et blanc de paysages dans huit cartouches. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#216Bretonse eikenhouten eetkamer. Buffet met opzet (265 x 170 x 60 cm), enkel buffet (195 x 140 x 55 cm), vierkante tafel (110 x 110 cm), vijf stoelen (H. 104 cm) en een armstoel (H. 122 cm).
Salle à manger en chêne richement sculpté de style dite bretonne. Buffet à deux corps, buffet simple, table carrée, cinq chaises et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#613Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270 / 300 -
#500Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.
Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.No longer availableDim. 80,30 gEstimate: € 500 / 700 -
#355Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger met voorstelling van een stierenkop.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au signe astrologique de taurus.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#284“Boer met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysan fumant une pipe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#815Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#607Guanyin met een kind. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Guanyin avec un enfant. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#553Yves Rhayé“Zittend figuur”. Een beeld van aardewerk. Gesigneerd en genummerd 63/100.
“Personnage assis”. Sculpture en faïence. Signée et numérotée 63/100.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#766BaumannTwee vintage houten bistrostoelen, waarbij een ‘Ant chair’ en een ‘Mondo chair’. De eerste gemerkt. Jaren ‘60.
Deux chaises de bistro en bois dont une “ant chair” et une “mondo chair”. La première avec marque. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#418Een grote pompoenvormige soepterrine van meerkleurig porselein. Pollepel gebroken.
Grande soupière en porcelaine polychrome en forme de citrouille. Louche cassée.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#377F. LebonEen koffiemolen van hout en messing, versierd met ingelegde fruithouten biesjes.
Moulin à café en bois et laiton décoré de bordures en bois fruitier.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#497Een Chinees olielampje van cloisonné op brons. XIXe eeuws.
Lampe à huile chinoise en cloisonné sur bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#226Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.No longer availableDim. 245 x 170 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#38Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
Skieur en bronze sur socle en onyx. Années 30.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 45 -
#171Een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten.
Couvert de service comprenant deux pièces aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#337Delacre, BruxellesEen oude apothekersweegschaal. Schade aan een onderhoek. Met gewichtensetje (Kleinste gewichtjes manco).
Bascule de pharmacien ancienne. Dégât à un coin. Avec boîte à poids, les plus petits manquant.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100

